PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97026}

Córka prezydenta

First Daughter
5,8 37 264
oceny
5,8 10 1 37264
Córka prezydenta
powrót do forum filmu Córka prezydenta

pilne

ocenił(a) film na 3

mam nietypwe pytanko która córka prezydenta jest lepsza ta z Kaite Holmes czy Mandy Moore??

marta_grzyb_ek

Ja uważam, że obie są na tym samym poziomie. Choć na tą z Katie Holmes strasznie najeżdżają- i niewiem dlaczego, skoro to fajny film. Taka normalna, komedia romantyczna. Jedzie córka na studia, zakochuje się w przystojnym facecie, potem okazuje się, że wymarzony koleś jest agentem, dziewczyna wzbudza w nim zazdrość (skutecznie), a potem są razem....i zyją długo i szczęśliwie.Najlepiej jakbyś obejrzała obydwa filmy.

ocenił(a) film na 4
marta_grzyb_ek

Mnie się bardziej podobała z Mandy Moore.

ocenił(a) film na 6
marta_grzyb_ek

oby dwie wersje sa spoko ale z Mandy Moore wpadla mi barziej w gust ;).. pozdrawiam :)

marta_grzyb_ek

Mi się też zdaje , że ta z Mandy Moore była ciut lepsza :) Pozdrawiam :*

marta_grzyb_ek

filmu z Mandy Moore nie widziałam całego (tylko sam początek), ale jest chyba lepszy, w tej wesji (z Katie Holms) wkurzał mnie okropnie ten sztuczny, przyklejony uśmiech Katie.. :/

kimi

Z MANDY.Chocież nie byłaż tak fajny ale 10 razy lepszy od tego :) Katie nie da się znieść. Prawie niewytrwałam do końca.

ocenił(a) film na 7
marta_grzyb_ek

Mi dużo bardziej podobał sie ten z Mandy Moore :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones