PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430342}

Córka

The New Daughter
5,2 9 529
ocen
5,2 10 1 9529
Córka
powrót do forum filmu Córka

koniec - spoiler

ocenił(a) film na 6

Dobry horror i Costner naprawdę w niezłej formie tylko to zakończenie a właściwie ostatnia scena popsuło mi całość. Chyba za bardzo przyzwyczaiłem się do happy endu bo widok tego chłopca i mound-walkera tuż za nim skłonił mnie do następującej uwagi wypowiedzianej dość wysokim tonem : Kur... Kevin co żeś ch... zrobił? ratuj dzieciaka. dałbym 8/10 a tak 6/10. Nie jest to zarzut pod adresem twórców tylko moje subiektywne wrażenie, że w horrorze po tym wszystkim co spotyka bohaterów zakończenie musi być na pozytywną nutę. Powinno być jakieś Katharsis, które w końcu rozładuję napięcie a tak...

ocenił(a) film na 5
zorzklunej

Zgadzam się z Tobą! Podobał mi się ten film, właśnie ze względu na klimat jaki udało się tam zbudować. Sceny, w których słyszymy rózne wycia mound-walkerów, skradanie się po dachu, różne ujadanie itp. Nie za dużo krwi, a jednak taki dobry dreszczowiec. Zakończenie można by podsumować inną uwagą: "and they lived happilly ever after" ... w zaświatach :) Zawsze jest możliwość nakręcenia sequelu, który w końcu rozładuje ... napięcie :) Kevin faktycznie mógł przecież - skoro wiedział, że córki już nie uratuje - wysadzić ten mały grobowiec i pobiec do syna na ratunek.

ocenił(a) film na 5
pendrago

Dla mnie osobiscie tworcy poplyneli z ta fabula i to dosc ostro.Stwory zyjace w kopcu (indianskim grobowcu), ktore wszytskie sa gatunku meskiego i potrzebuja odpowiedniej klientki ktora da przezycie ich gatunkowi,wreczajac jej lalke z drewna a nastepnie odprawiajac modly czy cos w tym stylu.Juz sam sie w tym pogubilem.Sorry ale troche to denne i raczej niesmaczne.Ogolnie jest jakis tam klimat i zle sie tego nie oglada aczkolwiek wszytsko to jakies malo efektowne a fabula naciagnieta(wiem ze to horror/thriller i troche dziwnie to brzmi ale tak jest) do granic mozliwosci.Ocena 5/10 --> mozna stestowac ale szalu nie ma.P.s na koncu widzimy 3 mound-walker'ów a nie jednego i szczerze tez sie wkurzylem poczatkowo na to zakonczenie ale potem doszedlem do wniosku ze rezyser jednak dobrze ten ending poprowadzil i tak naprawde to chyba tylko dzieki koncowce bede ten film pamietac.

ocenił(a) film na 8
arielos

Jestem zmuszony się zgodzić absolutnie co do końcówki. Moment po obejrzeniu wkurwiła mnie, że się tak wyrażę. Lecz później doszedłem do wniosku jednego - non stop 'wyzywam' na amerykański happy end, czekam na filmy które kończą się niesztampowo, a jak już taki dostaje to mam mieszane uczucia :). Tak czy inaczej reżyser mnie zaskoczył takim epilogiem, więc plus dla niego za to.

Ogólnie rzecz biorąc, mimo kilku nieścisłości [jaki horror jest nich pozbawiony w dzisiejszych czasach:)], ogląda się nieźle, trzyma w napięciu, są momenty, w których delikatny dreszczyk może po człowieku przejść. Więc 7/10, ale + 1 za końcówkę. 8/10

Pzdr

mrx_1921

końcówka filmu daje do myslenia :) przewijalem kilka razy i: albo Kevin przepadł a w zdjęciu odbija się jeden z potworków + wyki, ryki i zawodzenia wyżej wspomnianych :) A z drugiej strony może to szedł sam Kev, bo wśród końcowych dzwięków zdawało mi się słyszeć szczek shotguna :) Sam nie wiem...

Sam film jak dla mnie 7/10. Dobre kino

ocenił(a) film na 7
warkotria

Koncowka niestety zawiodła mnie ;/ Myślałam ,że chociażmały się uratuuje a tu taki zawód 7/10

zorzklunej

Koniec właśnie intrygują cy- dający pole wyobraźni. Nie wszystko musi być czarno białe. To nie durna komedia romantyczna. Przecież happy - endy w prawdziwym życiu występują niezmiernie rzadko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones