PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852533}

Córka

The Lost Daughter
7,2 20 244
oceny
7,2 10 1 20244
7,6 42
oceny krytyków
Córka
powrót do forum filmu Córka

Bo nie przestaje być po prostu kobietą, człowiekiem, który czegoś w życiu chce oprócz zabaw z uroczymi dziewczynkami. Niepopularny temat, obarczony niemalże swoistym tabu - tzw. instynkt macierzyński nie pojawia się automatycznie i nie wszystkie kobiety go mają. Doskonałe role aktorskie.

Agatonik

A jak ta z Greya, nie irytująca?

ocenił(a) film na 9
dobrypiatek

Nie wiem, o co chodzi? Jakiego Greya?

ocenił(a) film na 7
Agatonik

Chodzi mu/jej pewno o Dakote Johnson

Kubalmaoo

Tak, to to. Aga pisze, że aktorzy są spoko więc pytam jak jej poszło tym razem.

ocenił(a) film na 9
dobrypiatek

Dakota poprawna - ani mnie nie zachwyciła, ani nie mam większych zastrzeżeń.

Agatonik

Miałaś na myśli poprawność polityczną, czyli Twój świat - nieprawdaż ?

ocenił(a) film na 9
Qpsztal

Nie, nie to miałam na myśli. Zaczepki szukasz?

ocenił(a) film na 7
Agatonik

Pani to ma pecha,każda nawet,niewinna wypowiedź na tym forum sprawia że Pani osoba narażona na impertynencje.

chimeryk

Zgnilizna, muchy przyciąga... Co zrobisz...

ocenił(a) film na 7
Qpsztal

... ;)

ocenił(a) film na 7
Bokciu

Noooo Bokciu,chyba znalazłeś !!!!!!! Kupsztal to może być twój najlepszy ,potencjalny partner do patriotycznego figo-fago .Te same fekalne klimaty,ten sam szambiarski rozumek,to samo zacięcie rodem z zadupia świata.
W razie cuś życzę Wam dużo szczęścia i pomyślnego pchania/ssania słodziutkie lachonki :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
clarencefilmweb

Głodnemu chleb na myśli, co, mrs clarence? Że też wam się zawsze wszystko z jednym kojarzy...

ocenił(a) film na 7
jah1_filmweb

Bokciu !!!!!!!! Już nie będziesz musiał mnie molestować !!! Kolejny potencjalnie chętny Ci się trafia.Możecie stworzyć nowy Tercet Egzotyczny .Tym razem Flecistów :)

ocenił(a) film na 1
clarencefilmweb

Oj ale to juz obraza, bahorze uwazaj bo za to due siedzi lub kary placi fekalio jedna, gra na konsoli ci sie skonczyla i plujesz agresja,spadaj chamie jak die zachowac nie potrafisz!!!!

Agatonik

Obejrzałem cały film i nie zorientowałem się, że Ninę gra Dakota Johnson :O

kamilxxx09

gdzie znajdę film online?

Weronka90

ja pobierałem z torrentów

kamilxxx09

cxyli gdzie bo nie mogę go znaleźć online?

Weronka90

tu raczej nie mogę podać strony

ocenił(a) film na 1
Agatonik

50 TEARZY GREYA NIE UDAWAJ BO TO JEDYNY JEJ POPULARNY FILM, GRA TYLKO DLATEGO ZE MATKA GRALA, BEZTALENCIE

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
duzers78

A jak to się ma do filmu? Swoje frustracje wylewasz?

ocenił(a) film na 9
Agatonik

Polecam film "MATKA i CÓRKA" Vittorio De Siki z oscarową kreacją Sophii Loren
https://www.filmweb.pl/film/Matka+i+c%C3%B3rka-1960-31839

ocenił(a) film na 9
AutorAutor

Dziękuję. Cały czas mam go w planach. Może wolne świąteczne dni będą okazja do seansu. Pozdrawiam:))

ocenił(a) film na 9
Agatonik

Na święta to raczej nie:-)
Wielkiej Nocy życzę
i pozdrawiam:-)

ocenił(a) film na 1
Agatonik

A TY SWOJE FRUSTRACJE WCISKASZ LUDZIOM HA SOBIE NIE ZYCZE LGBTOWSKA SKROBACZKO

Agatonik

Zgadza się, instynkt macierzyński to mit. Ciekawskim polecam fanpage "Żałuję rodzicielstwa".

Szafira

Dlatego Elon i Bill zaraz zafundują nam armię robocików i humanidów. Ba, mają nawet nanotechnologię zdolną zarządzać naszym mózgiem, tak że nie będziemy musieli trudzić się, żeby myśleć, czuć, chcieć. Sztuczna inteligencja pod centralnym zarządzaniem zrobi to za nas! Wiiiii haaa....

ocenił(a) film na 1
Szafira

To idz sie powies , bylo Takie powiedzenie nawet glupia laska by je zrozumialy ale nie ty ZALOZ GUME NA INSTRUMENT. NIE Wiesz SKAD SIE BIORA DZIECI? KOGO OBCHODZI TWOJ BRAK WIEDZY I BRAK UCZUCIA MCIERZYNSTWA?!?! PFFF IDZ DO ROSMANNA NA ZAKUPY LEPIEJ POGADAC O TUSZACH DO RZESZE SPRZEDAWCZYNIA HAHA, NONSENSOWNA JESTES

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Alex303

O co chodzi w tym komentarzu XD

ocenił(a) film na 4
Anna_95

Pomijając, że zamiast "zmoczysz" chciałem napisać "moczyć", to komentarz jest dość jasny, nie wiem za bardzo co tu trzeba tłumaczyć...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones