PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126616}

C.H.U.D. 2

C.H.U.D. II - Bud the Chud
3,5 319
ocen
3,5 10 1 319
C.H.U.D. 2
powrót do forum filmu C.H.U.D. 2

Fatalny

ocenił(a) film na 1

Oczekiwałem kiepskiego, kiczowatego, ale klimatycznego (z domieszką gore) horroro-komediowego filmu z lat 80. Co otrzymałem? Film kiepski, ale w okropnie złym guście. Już pomijając zerowe nawiązanie do ponoć niezłego pierwowzoru, film jest tak zły, że trudno to opisać. Sam klimat-muzyka są na wysokim poziomie, ale reszta po prostu MIAŻDŻY. Brak tu ogólnego sensu - ożywiony trup myśli i zachowuje się jak normalny człowiek (a to ubieranie w garniaki chyba miało być śmieszne...?), poza tym bez celu morduje wszystkich naokoło, nie wiedzieć czemu zamieniając ich w podobne do siebie istoty, które w dodatku żadna broń nie jest w stanie zniszczyć (!!!). No z tego to nawet dziecko z zespołem dałna by się uśmiało!
Nie byłem w stanie wytrzymać przy tym gównie do końca. Skąd Robert Vaughn i Robert Englund...?
Nie wiem, jakie były zamierzenia i stan psychiczny twórców tego 'dzieła', ale muszę powiedzieć, że jest to jeden z najgorszych filmów, jakie w życiu widziałem, gorszy nawet od bezsensownego 'Siedem bram piekieł'.
1/10. Może odrobina gore uratowałaby ten film...

Bruce_Lee

Właśnei oglądam taki kaszankowaty czasem jedynie dowcipny ale ogólnie metny i nie fajny

kamil_zawada1984

eee nie był az taki tragiczny :) w 4/10 się mieści :)

Adash

Wole coś w stylu martwe zło martwica mózgu bądź powrót żywych trupów

kamil_zawada1984

Martwe zło mi nie podeszło zupełnie , ale jestem ciekaw co będzie w przypadku odnowionej werjsi :

http://www.filmweb.pl/film/Martwe+z%C5%82o-2013-629476

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones