PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868390}

CODA

6,9 13 391
ocen
6,9 10 1 13391
5,7 36
ocen krytyków
CODA
powrót do forum filmu CODA

Oceniam film ja ko odrębną produkcje, a nie jako remake, ponieważ nie ogladałem oryginału. Samw sobie obraz jest naprawde dobry. Wciagajaca i poruszajaca historia, trzyma za serce widzow przez cały seans, az do samego końca. Aktorzy zagrali przekonujaco, bardzo dobrze, chociaż nie wiem czy na Oscara. Natomiast Oscar dla filmu to już inna sprawa. Czytałem głosy na forum, że nie należała się ta nagroda ponieważ jest to remake. Akurat w moim przekonaniu nie ma to nic do znaczenia. Skoro film jest dobrze stworzony i zagrany to jak najbardziej Oscar się należy. Inna rzeczą jest, czy nie było lepszych obrazów w tej kategorii, ale to już zupełnie inny temat. podsumowując - bardzo dobry, przyjemny i lekki w odbiorze film, zdecydowanie polecam 7.5/10

ocenił(a) film na 8
Bambim

Może "Diuna" była lepszym filmem, ale nie chcieli jej nagrodzić, bo to dopiero pierwsza część. Akademikom remaki nie przeszkadzają, skoro nagrodzili już kiedyś "Infiltrację".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones