PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485716}
6,7 12 032
oceny
6,7 10 1 12032
Całe życie z wariatami
powrót do forum filmu Całe życie z wariatami

Moim zdaniem nie należy czegoś dyskredytować, jeśli się tego do końca nie rozumie. Ten film
jest złożony, opowiada o specyficznym świecie i specyficznych problemach ludzi w nim
egzystujących. Jest przeładowany dialogami, przez co nie można nazwać go nudnym czy
monotonnym. Cały czas coś się dzieje mimo, że nie ma tu strzelanek ani efektów specjalnych.
Pokazuje jak wielką potrzebę 'wygadania się' posiada człowiek, niezależnie od wagi jego
problemów czy pełnionej w życiu roli.
Film skonstruowany jest na zasadzie krótkich historii różnych bohaterów, które z czasem
zaczynają się zazębiać. W chwili obecnej zabieg ten nie jest niczym innowacyjnym, ale to wcale
nie znaczy, że mniej ciekawym.
P.S.
Po raz kolejny dałam szansę filmowi, pod którym czytamy: beznadziejny, dno, wątpliwa
przyjemność itp.. Dyskusje 'niskich lotów' często takimi pozostają.

ocenił(a) film na 8
MissFrey

zgadzam się z Twoją wypowiedzią, osobiście delektowałam się dialogami i na tyle czułam niedosyt, że z pewnością obejrzę go jeszcze raz.

ocenił(a) film na 7
MissFrey

Bardzo madra opinia, zgadzam sie z Toba.

ocenił(a) film na 10
MissFrey

Jest to jeden z moich ulubionych filmów. Nie rozumiem tak niskiej oceny. Mogę go oglądać, oglądać i mi się nie nudzi - chociaż to nie mój ulubiony gatunek. Fajni bohaterowie, wiele ciekawych wątków, świetna muzyka(w wersji z lektorem jej nie uraczysz). Rozterki zwykłych ludzi. Polecam obejrzeć i pokochać lub znienawidzić ten film :) Nie sugerować się opiniami innych, nie oglądać trailerów. Pozdrawiam.

veris_veris

Czas obejrzeć jeszcze raz ;)

ocenił(a) film na 8
MissFrey

Zgadzam się! Większość chyba nie zrozumiała tego filmu, dlatego ma tak niską ocenę.

ocenił(a) film na 4
MissFrey

Ja go nazywam nudnym i monotonnym, a więc można go takim nazwać, skoro ja to robię. Przede wszystkim jest pretensjonalny. Ani głęboki, ani przenikliwy, ani mądry... Scenarzysta porwał się z motyką na Słońce, próbując zmierzyć się z tematem, który go przerasta.

użytkownik usunięty
MissFrey

kolejny dowód że ludzie jako masa to puste i głupie istoty.....mam tak samo...co najmniej 8

ocenił(a) film na 8
MissFrey

Popieram!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones