PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811697}
5,7 11 787
ocen
5,7 10 1 11787
3,2 8
ocen krytyków
Całe szczęście
powrót do forum filmu Całe szczęście

W swojej kategorii, dodając do tego fakt że to film polski, to lepszego przez ostatnie pół roku sobie nie przypominam.

Film ciepły, momentami mocno wzruszający, świetne, swojskie scenerie, przyjemny klimat, a do tego sala w piątek (8 marca) rżała często i długo. Polski film który jest przeciwienstwem typowej żenady komediowej spod znaku nacpanych pierdzących i pijanych głupków.

Miało być miło i wesoło i tak było. To prawda że chłopiec zagrał chyba najlepiej ze wszystkich aktorów, ale po części to też zasługa jego świetnych tekstów. Było momentami przewidywalnie, ale i często świeżo i zaskakująco.

Mnie irytował tylko dziadek maruda. Jakbym czytał co niektóre posty

ocenił(a) film na 8
jedyny_realista

Zgadzam się z Twoją opinią, a co do dziadka...Wcale mu się nie dziwię skoro ludzie przyjeżdżające nad Polskie morze zamawiają
u niego Pangę albo hamburgera :-)

ocenił(a) film na 9
jedyny_realista

Zgadzam się z Tobą, choć dziadka bym się nie czepiał, może dlatego ze sam jestem do niego podobny z tym mówieniem prosto z mostu co mnie irytuje.

ocenił(a) film na 9
6wi6lq6

I dodałbym iż bardzo przyjemna ścieżka dźwiękowa :)

jedyny_realista

Haha, dziadek był najlepszy, ale gusta są różne ;) Może dzięki temu następnym razem nad morzem turyści będą kupować droższe, ale świeże ryby od prawdziwych rybaków, a nie te chińskie pomyje ;) Jako mieszkanka nadmorskiej miejscowości doskonale rozumiałam jego irytację :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones