PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811697}
5,7 11 782
oceny
5,7 10 1 11782
3,2 8
ocen krytyków
Całe szczęście
powrót do forum filmu Całe szczęście

byłem na filmie z dziewczyną (taki tam wyszukany pomysł na pójście do kina z okazji 8 marca :P), nie mieliśmy wcześniej wybranego tytułu,ale zdecydowaliśmy się zaryzykować, bo zależało nam na czymś lekkim i przyjemnym, żeby się nie katować w ten dzień ciężkim kinem. Ten film akurat sprawdził się na tę okazję - zabawne sceny bez zadęcia, plot mimo wszystko zaskakujący, dziewczynie podobała się też muzyka, dlatego polecam - dzień kobiet można przedłużyć i obejrzeć razem coś przyjemnego nie tylko dziś.

jakub__jakubowski

Wzruszyła mnie twoja historia.

ocenił(a) film na 8
jakub__jakubowski

Zgadzam się z Twoją opinią

jakub__jakubowski

już bym wolał oglądać jak schnie farba niż kolejne dziadostwo z adamczykiem,dla mnie na pewno nie był by to seans lekki i przyjemny bo jak widzę tą mordę i te jego drewniane granie to mnie ch.j strzela,daje 1 bez oglądania bo musi być przeciwwaga dla tych wykupionych i fejkowych kont które nabijają "filmowi" ocenę,zobaczymy jaka będzie ocena za 2 miesiące jak normalni ludzie zaczną oceniać,strzelam że w granicach 3

trollu80

Drewniana?... Ty chyba jeszcze Adamczyka nie widziałeś..

trollu80

Uwielbiam - nie widziałem ale sobie pomarudze. Napij się kawy

ElaSy

Cha, cha.. podbijam :)

ocenił(a) film na 4
trollu80

Dokładnie, chociaż dla mnie jeszcze gorsze to znosić tę obrzydliwą Romę i jej drewniane aktorstwo.

jakub__jakubowski

Spotkali się w święto o piątej przed kinem
Miejscowa idiotka z tutejszym kretynem
Tutejsza idiotko - rzekł kretyn miejscowy -
Czy pragniesz pójść ze mną na film przebojowy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones