PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811697}
5,7 11 782
oceny
5,7 10 1 11782
3,2 8
ocen krytyków
Całe szczęście
powrót do forum filmu Całe szczęście

polecam

ocenił(a) film na 8

z racji tego iż film był kręcony w moim rodzinnym mieście , wybrani mieszkańcy dostali darmowe bilety na pokazy przedpremierowe ;) polecam film lekki i przyjemny aczkolwiek Roma średnio pasuje do roli fit celebrytki .....

Olivia_ff

i to dopiero jest dobra rekomendacja ;) Choć wybieram się na film głównie z powodu Romy :)))

KLARA_1985

Klara, odpisujesz płatnemu klakierowi który założył konto dla tego jednego, pochwalnego wpisu.

ocenił(a) film na 3
Olivia_ff

Niestety,masz racje.Roma srednio wypada

ocenił(a) film na 6
karolcia_54

Bo słabą acz wylansowana jako zdolna piękność jest.uroda nienachalna,kluski w gębie.

Olivia_ff

Ja też prawie Wejherowianin i przy okazji podglądałem ekipę w trakcie kręcenia...

ocenił(a) film na 7
Olivia_ff

A w którym dokładnie miejscu jest dom Roberta/Adamczyka?

asanti

@asanti W Rzucewie

ocenił(a) film na 2
Olivia_ff

Dla mnie Roma grała bardzo słabo.. po 30 min opuscilam salę ;)

Olivia_ff

'Na filmwebie od:
25 lutego 2019 '

I wszystko jasne.

użytkownik usunięty
Olivia_ff

Umknął mi wątek jak Adamczyk zorientował się że Gąsiorowska jest matką. Musiałem wyjść na chwilę

Znalazł medalik w kurtce, którą zostawiła u niego w domu.

A macie może piosenkę, którą śpiewa Liszowska?

coffee84

To stary hicior : "In de er tunajt " wykonywany przez znaną grupę Ansabl Pinka Fłojda !

Olivia_ff

mogli wziąć inną aktorkę i widoki jedynie zasługują na uwagę

ocenił(a) film na 3
Weronka90

Zgadzam się, że jedynym pozytywem filmu było osadzenie akcji nad morzem. Ładne widoki, trochę nadmorskiego kolorytu, zamiast wiecznego pokazywania Warszawy. Ale niestety to wszystko, cała reszta filmu była boleśnie słaba.

Sol89

Mało jest polskich filmów ktore wciągają od samego początku i widz jest zadowolony z efektem WOW a ostatnio Sonata zrobiła na mnie takie wrażenie i chyba to jedyny polski film warty uwagi bo komedie krecimy jedne z najgorszych a o filmach Vegi nie wspominajac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones