PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225620}

Caged Women

Caged - Le prede umane
6,8 8
ocen
6,8 10 1 8

Caged Le prede umane
powrót do forum filmu Caged - Le prede umane

Niezły WIP

ocenił(a) film na 7

oto jeden z lepszych WIP-ów jakie udało mi się obejrzeć, aczkolwiek okraszony sporą
dawką erotyki. Szczerze mówiąc nie wiem czy w jakikolwiek innym filmie z tego gatunku
pojawiła się taka ilość scenek nagości. Film mocno naciągany, niesamowicie atrakcyjna
Amerykanka wrobiona w narkotyki ląduje w więzieniu położonym w starej twierdzy. Warunki
są tu okropne a strażnicy i przede wszystkim jedna strażniczka nie omieszkują
wykorzystywać prześlicznej więźniarki jak również paru innych, w tym chyba jeszcze
ładniejszej blond-współtowarzyszki z celi. Naprawdę obsada kobieca pod względem urody
w tym filmie zasługuje na najwyższą ocenę. Przez niemal cały film aktorki występują w
negliżu, szacunek wielki bo w takich warunkach i w takim klimacie to musiała być decyzja
ryzykowna. Scena w klatce gdy obie panny ratują się przed odwodnieniem niby może
szokować, jednak pokazana jest w delikatny sposób i przy dobrym podkładzie muzycznym.
Ciekawa jest tez scena zemsty więźniarek na strażniczce (wszędobylska golizna). Ten film
bije na głowę podobne mu produkcje, które wyszły spod ręki Jessa Franco.

ocenił(a) film na 7
Jarek711

Nawet nie wiedziałem, że istnieje taka kategoria filmów jak WIP :) Z oceną się zgadzam, chociaż moim zdaniem większość tych aktorek raczej przeciętna z urody. Za to muzyka - genialna. Te syntezatory z przełomu lat 8--tych i 90-tych miały coś magocznego w brzmienu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones