PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814048}

Cam

5,1 14 568
ocen
5,1 10 1 14568
5,2 5
ocen krytyków
Cam
powrót do forum filmu Cam

Film zdecydowanie pozytywnie mnie zaskoczył i uważam, że jego ocena na forum jest zaniżona. Ale zacznę od początku:

Reżyseria - film ładnie nakręcony, praca kamery jest poprawna, jednak nie wybija się znacząco ponad filmy podobnego typu. Jeśli zaś chodzi o kolorystykę tego filmu, to pierwsze skojarzenie jakie mi przyszło, to z serialem Eufori@. Wpływa ona świetnie na klimat filmu i jest jednym z najjaśniejszych punktów - 9/10 (świetna)

Scenariusz - tej części obawiałem się najbardziej, patrząc po ocenach na filmwebie, jednak jeśli spodoba Ci się klimat tego filmu, można przymknąć oko na drobne potknięcia - 7/10 (dobry)

Gra aktorska - główna dziewczyna gra spoko, miała dość trudną rolę i uważam, że poradziła sobie dobrze. Reszta obsady również spoko, żądnych drewienek tu nie było - 7/10 (dobry)

Muzyka i dźwięk - tutaj jest naprawdę bardzo dobrze, dźwięki ze strony internetowej dodają dużo klimatu, a przy tym NIE IRYTUJĄ. Bardzo fajna praca dźwięku i fajny pomysł - 8/10 (bardzo dobry)

Klimat - mimo kilku pomniejszych rzeczy, film zdecydowanie mnie wciągnął i 90 minut zleciało jak z bicza strzelił - 8/10 (bardzo dobry)


Ocena finalna - film jak najbardziej spoko, bardzo fajnie się oglądało. 8/10

ocenił(a) film na 5
No_Limit_Player

może dlatego, że wszyscy tutaj oceniają film jako przedstawioną historię a nie patrzą na poszczególne kwestie techniczne :) ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones