PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486826}

Camp Rock 2: Wielki finał

Camp Rock 2: The Final Jam
5,6 23 743
oceny
5,6 10 1 23743
3,7 3
oceny krytyków
Camp Rock 2: Wielki finał
powrót do forum filmu Camp Rock 2: Wielki finał

Polecam :)

ocenił(a) film na 10

Fajny film.Trochę szkoda , że to Camp Star wygrał w wielkim finale.Przecież oni byli tacy drętwi...Camp Rock był o wiele lepszy.Było widać , że oni kochają to co robią podczas , gdy tamci tylko się cały czas kłócili i dla nich ważna była tylko wygrana nic więcej.A co do piosenek i układów tanecznych to muszę przyznać , że jestem pod wielkim wrażeniem :) Pierwsza część szczerze mówiąc nie bardzo mi się podobała , pod wieloma względami.Za mało muzyki , tańca i tak dalej.Natomiast ta część to jest po prostu rewelacja!!! Polecam wszystkim :)

ocenił(a) film na 7
Jessica_18

popieram. tylko własnie minus jest tutaj ,że liczy się kasa żeby wygrać,ale gdyby camp rock wygrał,film by się wydawał oklepany..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
jamesjone

Film ten niewiem chyba okropny a wręcz na pewno!!!Film filmem ale gdy są jakieś fajniejsze sceny!!!Camp rock wyzwał Camp star na pojedynek,a co mnie to!!!Pierwsza część była o niebo lepsza!!!A tutaj Michi rozkazuje jak w każdym filmie takim,że sie kłucą!!!Ale najgorsze jest to,że Shane i Michi w ogóle nie spędzali czasu bo ta Michi była niby ciągle zajęta a niby czym!!!Zbijaniem bąków???!!!To,że była instruktorką grania na gitarze przecie,z to strasznie mało czasu!!!Nate i ta Diana też byli dziwni!!!Ok pozdrawiam!!!

ocenił(a) film na 6
Jessica_18

Nie mogli wygrać, na tym cały film polegał.

Jessica_18

Popieram

ocenił(a) film na 2
Jessica_18

Camp Star... Tess i Luke byli lepsi... Lepszy wokal niż Mitchie i Shane... To co że się kłócili...Na scenie tego nie pokazali... Ich występ finałowy był najlepszym z całego filmu... I nikt nie tańczy tak jak oni poza Katelan i tymi dwoma chłopakami z Czap Rock... A Mitchie niech się leczy...

ocenił(a) film na 6
czarodziejka14

Jak dla mnie w piosence Tess i Luke'a był tylko jeden plus: wizaż i ubranie Tess. Moja skromna opinia, ponieważ nie lubię takiego typu muzyki, jaki zaprezentowali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones