PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93762}
5,1 1 281
ocen
5,1 10 1 1281
Cannibal Ferox Niech umierają powoli
powrót do forum filmu Cannibal Ferox - Niech umierają powoli

sceny z filmu

ocenił(a) film na 5

wlasnie obejrzalam film i szczerze mowiac jestem zawiedziona. cannibal holocaust wywarl na mnie o wiele wieksze wrazenie, i nie jestem pewna czy za wiele sobie zyczylam co do tego filmu czy
dostalam jakas okrojona wersje, byc moze ocenzurowana ? owszem bylo oko i sciety czubek glowy ale jakos malo bylo gore w tym wszystkim. czy inni odniesli tez takie wrazenie ? (osobiscie
najbardziej przerazily mnie larwy z samego poczatku filmu, pozniej bylo coraz slabiej wbrew oczekiwaniom)

quarterdoll

Kalka z Cannilal Holocaust, w dodatku kiepska, kompletnie bez klimatu. Nawet scenę z żółwiem skopiowali, co prawda w innych okolicznościach, ale podobieństwo rzuca się w oczy. Gdyby obejrzeć w odwrotnej kolejności, może film zrobiłby wrażenie. Film ogólnie był nieskładny, może stąd wrażenie wycięcia niektórych scen

ocenił(a) film na 5
quarterdoll

odniosłam podobne wrażenie. zabierając się za cannibal ferox liczyłam na masakrę, która poryje mi głowę, a tymczasem okrutnych scen była garstka, w dodatku słaba jakość filmu i kiepska gra aktorska utrudniały mi wczucie się w klimat

ocenił(a) film na 5
quarterdoll

Może i racja, że film trochę mniej okrutny niż Cannibal holocaust, ale jest to jeden z lepszych filmów o kanibalach.
Poza tym chyba drugi co do popularności film o kanibalach.

Najważniejsze filmy o kanibalach to te sześć:
Deep River Savages 1972
Jungle Holocaust 1977
The Mountain of the Cannibal God 1978
Cannibal Holocaust 1980
Eaten Alive! 1980
Cannibal ferox 1981

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones