PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93762}
5,1 1 288
ocen
5,1 10 1 1288
Cannibal Ferox Niech umierają powoli
powrót do forum filmu Cannibal Ferox - Niech umierają powoli

ktoś mi może to wytłumaczyć jaki czynnik tego filmu o tym zadecydował? "Men Behind The Sun" czy "Cannibal Holocaust" to przecież filmy bardziej brutalne itp.

ocenił(a) film na 10
fallout

No, o ile mi wiadomo 'Holocaust' zostal ostatecznie zakazany w prawie 60 krajach, wiec przebil 'Feroxa', ktory byl zakazny w okolo 30-tu. Co do MBTS to zostal nakrecony prawie 10 lat pozniej, wiec i cenzura byla juz inna. Poza tym to produkcja z HK, a nie Europy wiec i zainteresowanie nia na pewno bylo mniejsze. Ale w tych krajach, w ktorych mial byc dystrybowany mial problemy, zostal np zakazany w Japonii, UK czy Australii. Zreszta wiesz jak jest z ta cenzura, naprawde jest ona czesto g**** warta - niektore z tzw 'video nasties' zostaly wpisane na liste z uwagi na zly tytul, okladke czy jakas tam scene. A w sądzie cenzorzy kompromitowali sie, gdy wychodzilo na jaw, ze nawet nie obejrzeli filmu:)

ocenił(a) film na 6
fallout

hmmm, a wiesz, tego nie wiedziałem, że CH był zakazany w 60 krajach, dzięki wielkie:)

fallout

no z cenzurą różnie jest MATRIX był zakazany w egipcie np. chodziło o sprzeczność z religią czy coś takiego. a Cannibal Ferox jak dla mnie lepszy od holocaust :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones