PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39560}
4,1 304
oceny
4,1 10 1 304
Carnosaur
powrót do forum filmu Carnosaur

Całkem, całkiem...

ocenił(a) film na 7

Film ma już trochę lat na karku, bo za rok piętnaście mu stuknie. Nie jest to w żadnym razie "powtórka z Parku Jurajskiego" jak film próbowały reklamować zagraniczne pisma, ku mojej uciesze zamiast tego "parku jurajskiego" dostałem niezły horror/thriller z domieszką sensacji i s.f. ... Co mnie z początku przeraziło to tandetne efekty specjalne - paranoja pomyślałem, jednak z biegiem czasu przywykłem do gumowych dinozaurów... dużo lepiej wypadły natomiast te efekty które interesowały mnie bardziej - efekty gore. Było ich sporo i wykonane były świetnie, tutaj nie trąciło sztucznością. fabuła filmu również jest dla mnie sporym plusem. Badania genetyczne, grupka ekologów, dinozaury, ostatnie godziny gatunku ludzkiego... wszystko bardzo ładnie się zazębiało. Film był w dużej mierze mroczny i przyjemnie mi się go oglądało. Gdyby nie te efekty specjalne to byłoby wyżej, a tak, mogę dać jedynie zawyżone 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones