PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655878}

Carol

6,7 44 857
ocen
6,7 10 1 44857
6,9 36
ocen krytyków
Carol
powrót do forum filmu Carol

Rooney

ocenił(a) film na 9

Gdy patrzyłam na Rooney widziałam Audrey Hepburn...

ocenił(a) film na 5
xxannaanastazjaxx

Coś w niej jest z Audrey...

ocenił(a) film na 6
xxannaanastazjaxx

Nie wiem jak dla innych ,ale dla mnie to Mara a nie Blanchett była główną ozdobą tego filmu

slawek110

Przy całej mojej adoracji dla Cate, też zgodzę się, że to co Rooney wygrywa pauzą i oczami w tym filmie, to majstersztyk.

ocenił(a) film na 8
xxannaanastazjaxx

rzeczywiscie, - ta dziewczecosc, Mara emanuje swiezoscia, patrzy sie na nia lakomie, zeby tylko nie przeoczyc jakiejs zmiany w spojrzeniu, mimice, niestety w odroznieniu od przerysowanej kreacji Blanchett, ktora ostatnio gra jedynie "perfekcyjne panie domu"

ocenił(a) film na 8
shivar

Ja nie uważam żeby kreacja Blanchett była "przerysowana". Miała zagrać kobiete z wyższych sfer z czasów lat 50 i zrobiła to według mnie idealnie. Każde jej spojrzenie delikatny uśmiech było odpowiednie w każdym momencie filmu. Zgadzam się że to Rooney Mara zagrała pierwsze skrzypce w tym filmie ale Blanchett też super. Wciąż nie mam pojęcia jak to możliwe że Vikander zgarnęła Rooney tą statuetkę;/

ocenił(a) film na 8
ToughAintEnough

Jak dla mnie to za malo sie dzialo pod ta gruba maska makijazu, jesli mialo sie tak malo dziac, to ok. ale wole ja jednak rolach, w ktorych jest wiecej zycia. Tegoroczne oskary w ogole byly malo ciekawe, a nagrody i nominacje nieprzekonujace, np. jesli chodzi o aktorki tzw. 'drugiego sortu' to nominacja dla Rachel McAdams co najmniej dziwna. Co do Mary, to do tej pory byla mi obojetna. Majac w pamieci swietna role Noomi Rapace, zupelnie mi nie przypasowala w Dziewczynie z tatuażem, ale po tej roli bede z niecierpliwoscia czekal na nastepne..

ocenił(a) film na 8
xxannaanastazjaxx

Miałem dokładnie tak samo :)

xxannaanastazjaxx

To samo powiedziała moja koleżanka. Ja widziałem w niej Natalie Portman.

ocenił(a) film na 10
xxannaanastazjaxx

Rooney jest jak Audrey Hepburn, a Cate - Katharine Hepburn. There are no accidents.

lovelytune

Tez przyszlo mi do glowy takie skojarzenie. ; D

ocenił(a) film na 7
lovelytune

podobno twórcy chcieli by główne bohaterki przypominały z wyglądu właśnie Audrey i Grace Kelly :)

kiss_in_paris

No to osiągnęli swój cel :D

xxannaanastazjaxx

Odniosłem podobne wrażenie ;).

xxannaanastazjaxx

Tak, też miałam tak samo. Fryzura, strój, gesty... zresztą to była epoka gdy Audrey stanowiła ikonę dla młodych dziewczyn w wieku Therese :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones