PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558959}

Casa Muda

La Casa Muda
5,0 1 580
ocen
5,0 10 1 1580
Casa Muda
powrót do forum filmu Casa Muda

7/10

ocenił(a) film na 6

Mnie osobiście film się podobał. Cała siła tkwi w atmosferze i oczekiwaniu, kiedy coś nastąpi. bardzo ciekawy pomysł z lustrami :) Nieprzewidywalna końcówka! Warto zobaczyć :)

ocenił(a) film na 1
fornaxis

następny ja pierdziele nie przewidywalna końcówka.Film tak przewidywalny że żal dupę ściska i wyje z zachwytu.Film dla miernot intelektualnych którzy prawdopodobnie 1 raz w życiu zobaczyli jakąś scenę niby grozy ......
dałbym 0/10 ale nie ma noty takiej wiec 1/10.

ocenił(a) film na 8
sylwester_3

Oglądałam wiele horrorów, a ten też mi się podobał. Dla mnie też ogromnym plusem jest klimat i dla mnie jak dobry klimat, to na resztę mogę w sporej mierze przymknąć oko- nawet jak jest średnio. Dlatego dodaję do ulubionych :)

ocenił(a) film na 7
monika220

Zgadzam się, jestem świeżo po seansie i uważam że film dobry, tak jak pisze Monika że nie koniecznie wszystko z tego filmu jest górnych lotów ale własnie ten klimat jest naprawdę bardzo dobrze zbudowany, klimat tego domu, latarni, ciemności, wyczekiwania, dźwięku itd itd... śmiało można oglądać, gasić światło, dźwięk podkręcić na zadowalający :-) wczuć się w klimat tego obskurnego zabitego dechami domu klimatycznego i naprawdę można oglądać, a i plus dziwna historia na faktach...

fornaxis

A mogę poznać zakończenie bo mi się film nie nagrał do końca i nie wiem co było na końcu :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones