PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=905}
7,9 94 571
ocen
7,9 10 1 94571
8,1 32
oceny krytyków
Casablanca
powrót do forum filmu Casablanca

kobiety bardziej kobiece, mężczyźni bardziej męscy; palący papierosy, których nikt im nie wymawia ani nie obrzydza. Noszący garnitury i kapelusze, a nie spodnie z krokiem na wysokości kolan. Nawet przestępcy mają swój etos, uprzedzając cię o dużej przestępczości. Kilku z nich zakamuflowało się później w miasteczku, w którym Ewa chciała spać. Ale co z tymi kobietami i tymi mężczyznami ?

rezzou

Kiedyś wszystko było lepsze i to pozostalo dla potomnych bo np ja nie wiem co nasze czasy po sobie zostawia gdy wyznacznikami mody i muzyki są takie osoby jak Lady Gaga... Gdy meżczyzni to pokolenie JP,100% a kobiety to czesto wypalone na solarium tlenione skwarki noszące ubrania ktore wiecej odkrywaja niz zakrywają.

ocenił(a) film na 8
oBeacie

O taaak, kiedyś wszystko było lepsze... Na przykład palenie ludzi na stosach, prawo pierwszej nocy i kiedy baby nie mogły głosować. A już najlepsze było palenie papierosów przy dzieciach albo osobach niepalących, które sobie tego nie życzą. I komu to kurna przeszkadzało?

ocenił(a) film na 8
rezzou

Zamiast narzekać ubierajcie garnitury, kapelusze, palcie papierosy i bądźcie bardziej męscy ;-), proste :-).
BTW zgaadzam się...

spiwi

wyglad swoja drogą ale chodzi tez o pewne normy zachowań,ktore zniknely i to też jest okropne :< wydaje mi sie,ze ludzie byli o wiele lepiej wychowani w zasadzie to nie wydaje mi sie tylko to wiem,a szkoda.

ocenił(a) film na 8
rezzou

Ojej, pardon, nie zauważyłem, że odpowiadam kobiecie... (po wysłaniu dopiero sprawdziłem "wypowiedzi", z żeńskimi końcówkami :-))
Proszę mi wybaczyć...

ocenił(a) film na 10
spiwi

"w odpowiedzi na post: rezzou " Jak do mnie, to jestem męższczyzna (jak to w teleekspresie obśmiali:) i nie widzę w swojej wypowiedzi żeńskich końcówek. A jak chodzi Ci o "OBeacie" to już nie moja broszka :)

ocenił(a) film na 8
rezzou

Sprawdziłem Twoje wcześniejsze wypowiedzi.

ocenił(a) film na 10
spiwi

I używałem w nich żeńskich końcówek ?! no kidding :) Może jaźń mi się rozchodzi xD

ocenił(a) film na 8
rezzou

Faktycznie mój błąd :)), źle spojrzałem :_). Udawajmy, że nie było już zadnego posta po moim pierwszym :-p

użytkownik usunięty
rezzou

E tam, nic ciekawego.

ocenił(a) film na 10

??? Mógłbyś rozwinąć ?

użytkownik usunięty
rezzou

A czemuż to czemuż?

użytkownik usunięty
rezzou

Śmierdzące rurki z tytoniem to jakiś wyznacznik męskości?