PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=905}
7,9 94 708
ocen
7,9 10 1 94708
8,2 33
oceny krytyków
Casablanca
powrót do forum filmu Casablanca

Nie jestem wielkim fanem klasyków (a raczej hardcore'owym). Lubie filmy easwooda, nie lubie zaś Wayne'a, lubie też Hitchcocka. Także repertuar jest różny i nie koniecznie zamyka się w jednym gatunku. Czy warto obejrzeć ten film? Zaznaczam też, że nie przepadam za filmami bez koloru.

ocenił(a) film na 10
skt84

dla mnie to film, który nie zestarzeje się nigdy; chociaż w momencie, kiedy go nakręcono uchodził za film kategorii B, to jest to wciąż dobry film, pełen świetnych, niezapomnianych dialogów, nie mówiąc już o bohaterach; Casablankę zawsze warto obejrzeć - 'it's still the same old story, a fight for love and glory, a case of do or die' ;)

strugaa

Film kat. B? To oni w tamtym czasie uważali, że są lepsze filmy? Ponadto jeśli uważali tak krytycy to zobacz dzisiaj na" skazanych na shawshank." Żadnej nagrody a film świetny, publika zawsze potrafi dowalić krytykom i ich pogrążyć. Nie należy sugerować się krytykami. Zwłaszcza tymi kiepskimi jak np w gazecie TV.

ocenił(a) film na 7
skt84

Ten film zawsze warto obejrzeć. Jest naprawdę dobry. Ja polecam.

szczepan600

No Jezus, jak ty tak mówisz, to zabieram się za film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones