PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238852}
6,9 8 031
ocen
6,9 10 1 8031
Cashback
powrót do forum filmu Cashback

Ale gniot!!!

ocenił(a) film na 2

Usiedziałem na tym syfie ze 25min.Dłużej sie nie dało.Za co takie wysokie noty "to" ma!!!Moja nota 2/10

ocenił(a) film na 9
koronka1111

Tacy debile jak ty nigdy tego filmu nie zrozumieją, więc tą notę 2/10 sobie możesz w d... wsadzić!

ocenił(a) film na 9
koronka1111

obejrzyj jeszcze raz, a potem jeszcze raz i jeszcze raz... może za którymś kolejnym razem coś chwycisz
cheers:)

ocenił(a) film na 2
koronka1111

Ja około 15 minuty zacząłem oglądać na "fast forward" - jakoś dotrwałem do końca w ten sposób ;]

Spoilery


Ludzie tutaj piszą, że film jest "inny niż wszystkie"... no faktycznie ;] Koleś rozstaje się z dziewczyną, wpada w depresje, po jakimś czasie oczywiście znajduje sobie nowy obiekt westchnień... jak już wszystko zaczyna się układać w najbardziej nieoczekiwanym miejscu spotyka swoją starą dziewczynę, która chce do niego wrócić. Całują się, co oczywiście musi wychwycić nowy obiekt westchnień, kłótnia, przemyślenia i happy end ;p NIGDY czegoś takiego jeszcze nie widziałem ;]

To wszystko z domieszką dużej ilości nagości (wcale nie przedstawionej w jakiś "piękny" sposób), idiotycznymi żartami na poziomie gorszym niż żarty w American Pie 4-6 i sporą dozą bełkotu głównej postaci (ech - jaki to ja biedny, ech cały czas o niej myślę, ech - przypomina mi się jak tu stała, bla bla bla, bla bla bla, bla bla bla)

Zdecydowanie nie polecam ;] Szkoda Waszego czasu...

ocenił(a) film na 2
Pe4ce

dokładnie tak jest koluniu.Nie ma sie czym zachwycać.

ocenił(a) film na 7
koronka1111

tacy ludzie jak ty z miejsca powinni byc banowani wraz z nr ip, zeby juz nie dawali 10-tek gniotom i 1-ek dobrym filmom.

ocenił(a) film na 2
Pe4ce

zgadzam się w pełni.bełkot to motyw przewodni,jak sie okazało.
niefajna akcja,sklejacie akcje?
2/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones