PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238852}
6,9 8 028
ocen
6,9 10 1 8028
Cashback
powrót do forum filmu Cashback

Ca$hback

ocenił(a) film na 6

"Nauczyłem się, że liczy się co robisz w każdej sekundzie... Miłość jest tam, gdzie chcesz by była. Musisz tylko dostrzec, że jest owinięta w piękno. I ukryta między sekundami twego życia. Jeśli nie zatrzymasz się na chwilę, możesz ją minąć."
Są to słowa głównego bohatera, które moim zdaniem najtrafniej określają o czym opowiada Cashback. Nie jest to film wybitny ale na pewno skłania widza do głębszego zastanowienia.

użytkownik usunięty
John_Doe_Kobayashi

Piękne słowa, niestety gorzej z filmem...

ocenił(a) film na 8
John_Doe_Kobayashi

Zgadzam się całkowicie. Film jest inny aniżeli większość produkcji. Na pewno skłania do refleksji i głębszego zastanowienia nad życiem. Świetny pomysł z "zatrzymaniem czasu" - przydałoby się mieć taką możliwość.
Nie wiem, czy do końca jest trafny tytuł filmu - Cashback ?

ocenił(a) film na 8
Ahmed_1

Tytuł dal mnie jest bardzo trafny. Jak powiedział bohater "Ja oddaję im mój czas a w zamian dostaję pieniądze. Cashback - odpłatę" I w ten sam sposób znalazł się na nowej drodze życia, znalazł muzę i spełnił swoje marzenie. Jest to odpłata za utraconą miłość, nieprzespane godziny i odwagę by spróbować czegoś nowego. Oczywiście można by uderzyć w bardziej artystyczne tytuły... ale po co? Film sam skrywa swoja artystyczność za ladą supermarketu i postaciami, które krótko mówiąc nie wzbudzają sympatii. I taki jest tytuł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones