PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122108}
6,4 2 374
oceny
6,4 10 1 2374
Casshern
powrót do forum filmu Casshern

tak na prawde jedna rzecz - uswiadamiam ze to nie jest film akcji ani s-f!! to poprostu bardzo madry i szalenie gleboki film!z przepiekna muzyka!jesli sie komus nie podoba,to nie zrozumial filmu. a jesli jednak sa tacy ktorzy film zrozumieli i nadal im sie nie podoba, proponuje omijac szerokim lukiem, bo grozi nam cholendarne niebezpieczenstwo ze strony takich osob;-)

aogon

no ja do takich naleze
nie podobala mi sie forma filmu, myslalem ze mi flaki wyjda jak po raz 11 ogladalem scene , gdzie ktos lezy twarzą na ziemi , recytuje jakies monologi a w tle gra muzyka - zawodzace niewiasty.
film madry?? tak
gleboki ?? tez
muzyka , no tez ładna
ale fakt ze jestesm przyzwyczajony do innej formy filmow (bo sie tu odczuwa ze to film azjatycki) sprawil , ze Casshern mnie poprostu zmęczył. I to BARDZO

aogon

no ja do takich naleze
nie podobala mi sie forma filmu, myslalem ze mi flaki wyjda jak po raz 11 ogladalem scene , gdzie ktos lezy twarzą na ziemi , recytuje jakies monologi a w tle gra muzyka - zawodzace niewiasty.
film madry?? tak
gleboki ?? tez
muzyka , no tez ładna
ale fakt ze jestesm przyzwyczajony do innej formy filmow (bo sie tu odczuwa ze to film azjatycki) sprawil , ze Casshern mnie poprostu zmęczył. I to BARDZO

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones