PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750289}

Cenny ładunek

Precious Cargo
4,8 2 550
ocen
4,8 10 1 2550
Cenny ładunek
powrót do forum filmu Cenny ładunek

Tyle błędów i głupoty jest w tym filmie, że aż rzygać się chce !!!!
Szkoda mi Bruce'a Willisa, że zaczyna grywać w takich gniotach i podąża ścieżką Nicolasa Cage'a prosto na samo DNO !!!!!!!!!

cameronpoe

nic dodać nic ująć,wisienką torcie jest ta beznadziejna postać snajperki,no parodia,do tego sztucznie dukane dialogi,żal

ocenił(a) film na 3
thcbart21

Niestety zajrzałem tu po włączeniu tego dzieła - na szczecie jest przewijanie, ale żal mi ludków co wybrali się na to do kina.

ocenił(a) film na 6
cameronpoe

Jak chcesz się porzygać to polecam gniota stulecia czyli 50 twarzy Grey'a.

cameronpoe

W zasadzie się zgadzam poza tym, że Nicolas Cage nigdy nie zagrał w niczym dobrym, tym bardziej dobrze, a Willisowi się zdarzało.

ocenił(a) film na 4
piotr_prochowski

Nicolas Cage nie zagrał nigdy w niczym dobrym? Kpisz sobie chyba, i nie żebym akurat bronił jego osoby.

djrav77

Jakiś przykład dobrego filmu z Cage'm???

ocenił(a) film na 4
piotr_prochowski

''Zostawić Las Vegas'', ''Ptasiek'', czy chociażby ''Naciągacze''. Jest jeszcze kilka przynajmniej niezłych jak ''Rumble Fish'', ''Arizona Junior'', ''Red Rock West'', ''Ciemna strona miasta''. ''Twierdza'' i ''Con Air'' to też całkiem przyzwoite filmy tamtych czasów. Dzisiejszego udanego filmu z Cage'm, na próżno szukać, ale to starsze kino.... Zobacz sam, jeśli czegoś jeszcze nie widziałeś. Pozdro

użytkownik usunięty
djrav77

No i Dzikość serca :-)

ocenił(a) film na 4

Sorry, zapomniałem o nim na śmierć. Dzięki

piotr_prochowski

Ja uwazam wrecz odwrotnie. Willis nie zagrał nigdy dobrze, jego role zawsze są "na niby" a Nicolas wkręca się w swoje role. lubię tego aktora choć nie we wszystkich jego rolach.

cameronpoe

taka opinia mi wystarczy by nie oglądać , już "marauders" wystarczająco mnie zniechęciło, szkoda aktora

cameronpoe

Cage gra we wszystkim, żeby mieć za co żyć, po tym jak zbankrutował.

cameronpoe

Ale ostatnią scenę - to muszę sobie nagrać i puszczać kolegom pantoflarzom :)
Zazwyczaj w takich filmach, w takich scenach, jak panienka dzwoni i mówi, że już się zmieniła, że wszystko się zmieniło, że teraz bo tym jak 100 razy go wy..jała, teraz stwierdza, że go kocha, że teraz już będą szczęśliwi....
...to się kończy buzi buzi i żyli długo i szczęśliwie.
I tak samo tutaj patrzyłem i myślałem, że kolejne nudne, standardowe zakończenie...

...a tutaj taka przyjemna niespodzianka :D
Tak się powinien zachować facet :D Niewzruszony. I na chłodno, spokojnie...wypieprzył telefon do oceanu :D

ocenił(a) film na 1
rhotax

A wystarczyło kartę SIM.

ocenił(a) film na 4
danielsam

W USA iphone'y nie mają karty SIM.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones