PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32459}

Chłopaczki z sąsiedztwa

Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood
6,8 24 786
ocen
6,8 10 1 24786
Chłopaczki z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Chłopaczki z sąsiedztwa

yyy ;|

ocenił(a) film na 4

Według mnie film to kompletne dno, oprócz kilku śmiesznych scenek nie widzę tam nic sensacyjnego i dziwię się, że ma on tak wysoką ocenę. No i jeszcze aktorzy są świetni xd

użytkownik usunięty
yokozuki

mnie też nie bardzo śmieszą murzyńskie komedie, ale żeby śmiać się z parodii, najpierw przydało by się obejrzeć oryginał, czyli "boyz n the hood"....

użytkownik usunięty

Nie wiem - filmu parodiowanego nie widziałem, parodię owszem, po 10 minutach wyłączyłem, zniesmaczyła mnie. Wyjątkowo.

ocenił(a) film na 1
yokozuki

tez mnie zastanawia kto dał takie wysokie oceny, nędza nie film

ocenił(a) film na 7
lajla29

bo to jest film z tzw.głupim humorem parodie zawsze takie są trzeba do niego podejść na luzie

ocenił(a) film na 5
gladun

Ale parodia może być dobra tak jak Hot Shots, albo słaba jak ten film. Tutaj było trochę śmiesznych sytuacji, ale sporo bardzo przewidywalnych i suchych

lajla29

Ja dałem wysoką ocenę......pomogło w zastanawianiu?:)

ocenił(a) film na 7
yokozuki

"Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood is a 1996 parody/comedy film by Shawn and Marlon Wayans. Similarly to I'm Gonna Git You Sucka, the film spoofs a number of black, coming-of-age, 'hood films' such as Juice, Jungle Fever, South Central, Higher Learning, Do the Right Thing, Poetic Justice, New Jack City, Dead Presidents, Friday, and most prominently Boyz n the Hood and Menace II Society, all primarily released between 1988 and 1995, and also mixes the names of a few of those titles to form the long title of the film. Some actors in the film also starred in the films the movie parodies, a few even in the same scenes and characters."
źródło: wikipedia.en

Jeżeli nie widziałeś chociaż połowy z tych filmów - to rzeczywiście za dużo się nie pośmiejesz. Wg mnie genialna parodia.

ocenił(a) film na 6
Troublesome

Myślę, że w roku premiery i w pierwszych latach od powstania filmu była to bardzo dobra komedia. Dzisiaj częśc żartów i sytuacji w filmie jest przewidywalna ale ogólnie można obejrzec. Daje 6. Żeby się pośmiac trzeba obejrzec częśc tych wymienionych filmów, zgadzam się.

ocenił(a) film na 1
mercg

Jeden z najgorszych filmów jakie dane było mi obejrzeć. Dopiero po takim gniocie człowiek docenia wartościowe kino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones