PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632170}
6,6 6 953
oceny
6,6 10 1 6953
Chained
powrót do forum filmu Chained

J.W scena w której oprawca śpi a Królik nachyla się na nim i rozdziawia twarz, to było straszneeee ;d

ocenił(a) film na 7
marcinsss89

To prawda! chyba przy tej scenie przeszły mnie największe ciary, a przecież straszliwych scen tam nie brakowało! scary:D

ocenił(a) film na 7
kingucha89

i nie rozumiem tej sceny , później sie to przecież nie powtarza dziwe to bylo

marcinsss89

oj dziwne i przereżające brrr...

marcinsss89

Możliwe spoilery
Moim zdaniem w tej scenie Królik po prostu krzyczy. Robi to bezgłośnie, bezszelestnie, jak wszystko od kiedy jest pod "opieką" Boba. Dla widzów jest to sygnał, że w bohaterze narodził się bunt, że nie będzie bezwolną marionetką gotową robić wszystko na polecenie mordercy.Od tego momentu Królik zaczyna kombinować i posuwa się nawet do oszukania Boba

marcinsss89

dzięki za spoiler.

manowce

Przecież napisał " możliwe spojlery"

maciekb80

gdzie niby?

ocenił(a) film na 10
manowce

11 lat temu nie bylo tej opcji, zeby ukryc tekst bo mozliwy jest spojler/ zdajesz sobie sprawe ze odpowiadasz na kom sprzed 11 lat?

manowce

Ma samym początku

maciekb80

chyba patrzysz na inny komentarz, a nie na główny, który brzmi: "J.W scena w której oprawca śpi a Królik nachyla się na nim i rozdziawia twarz, to było straszneeee ;d"

manowce

Oran_evil napisał" Możliwe spoilery
Moim zdaniem w tej scenie Królik po prostu krzyczy. Robi to bezgłośnie, bezszelestnie, jak wszystko od kiedy jest pod "opieką" Boba. Dla widzów jest to sygnał, że w bohaterze narodził się bunt, że nie będzie bezwolną marionetką gotową robić wszystko na polecenie mordercy.Od tego momentu Królik zaczyna kombinować i posuwa się nawet do oszukania Boba"

maciekb80

no tak, ale autorem całego wątku (głównej wiadomości) jest marcinsss89
i to jego wpis komentowałam.

ocenił(a) film na 6
marcinsss89

Dokładnie-przerazaja mnie takie sceny(najgorsza-najbardziej przerazająca scena tego typu jest w filmie "The Grudge 2" w biurze).Myslałem,ze od tego momentu film pojdzie w tym kierunku(że Królik zacznie szaleć),ale niestety(bądz stety)to tylko jedna scena.

ocenił(a) film na 6
marcinsss89

zanim napiszesz cos dot tresci filmu moze bys tak zaznaczył, że to jest SPOILER ?? myslisz czasem ?

ocenił(a) film na 8
lord_slayer

to po co wchodzicie w komentarze?

neuutralna

by poczytać opinie innych na przykład

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones