PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=222415}
7,4 4 114
ocen
7,4 10 1 4114
Chalte Chalte Blisko siebie
powrót do forum filmu Chalte Chalte - Blisko siebie

Recenzje pewnej "Indio-bollywoodo" maniaczki na jej blogu zachęciły mnie do obejrzenia tego filmu. Niestety zawiodłam się. Niby miało być poważnie. Niby miało być na przemyślenie. Pierwsza część klasyczny bolly - historia miłosna, problemy, zwycięstwo uczucia. Druga - proza życia, konflikty itp. - ok tylko mnie to nie przekonało ani te kłótnie ani te wrzaski ani te smutki. No bo co ta Priya ciągle się tego biednego Raja czepia o pierdoły, ciąga po przyjęciach choć wie że to dla niego dyskomfort, robi wszystko po swojemu bez dyskusji z mężem. dziwić się, że facet się wpienia? I choćby choć raz przeprosiła ale nie. Choć jestem babką to tutaj bohaterka kobieca nie przypadła mi do gustu. Wcale nie mam takiego zdania dlatego, że Szaruk tutaj gra. Do niego też miałabym parę ale... Ale... co się chłopak (jego bohater ) nauganiał to jego a że trochę powrzeszczał? każdemu się zdarza ;p

ocenił(a) film na 7
kawka_i_

A co nie ma takich kobiet jak bohaterka filmu ? Film nie jest płaski,lecz Tobie po prostu nie podoba się postać kobieca.

kawka_i_

Dużo kobiet w realu jest taka jak główna bohaterka. Więc w czym problem? Ten film ma właśnie pokazać prawdę na temat związku. 1 część to lukrowa, typowa opowieść. Po czym następuje 2 część i pokazuje "zaplecze" małżeństwa. Że nawet najbardziej kochające się małżeństwo się kłóci i to nie raz o głupoty. Ale patrząc na to jak Raj mieszkał przed poznaniem żony, nie dziwię jej się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones