PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469780}

Champion 3: Odkupienie

Undisputed III: Redemption
7,6 44 842
oceny
7,6 10 1 44842
6,8 6
ocen krytyków
Champion 3: Odkupienie
powrót do forum filmu Champion 3: Odkupienie

Walka toczy się o miliony dolarów i dlatego postanawiają dać wycisk murzynkowi, ale już Boyce odpuszczają... Scenariusze filmów akcji, są niezmiennie urocze... ;D

ocenił(a) film na 5
NORDBERG

ten film jest po prostu głupi. i te dialogi... nieprzekonujący. wyłączyć głos i lżej, ale i w niemych działaniach jak widac logiki brak. film nie dorasta do pięt van damkom. rockim. to jest słabe fabularnie. mordobicie pooglądac i fruwanie w powietrzy jakby wazyli 8 kg a nie 80. van damme to jest jednak baza i mega klasyk i wartość.

Korekta

Fruwanie w powietrzu to masz w filmach typu ,,Przyczajony tygrys, ukryty smok" czy też ,,Wrath of vajra", w ,,Undisputed" masz ciosy z wyskoku połączone z całkiem realnymi akrobacjami rodem z wrestlingu. Przy nieoporującym przeciwniku są skuteczne;) I nie mów proszę o logice filmów akcji, bo o ile Rocky to wiadomo, klasa sama w sobie, to choć jestem fanem Van Damme'a to już tybetański arcymistrz rozpoczynający turniej przemową po angielsku w ,,The Quest" czy wysokie kopnięcia z obrotu w filmie o muay thay ,,Kickboxer" (gdzież w muay thai kopnięcia wysokie z obrotem?) to wg Ciebie szczyt logiki i baza? Akurat Adkins ma dość realistycznie wyglądające sprowadzenia do parteru i dobrze dźwignie zakłada, na pokazach szkuł walki, np. Kempo Tai Jutsu czy szkół wyrosłych z japońskiego jiu-jitsu też masz skomplikowane, ładnie wyglądające formy.

Gats_2

*szkół miało być, przepraszam za tak żałosny ortograf

ocenił(a) film na 5
Gats_2

OK. Tylko że to jest film a nie pokaz sztuk walki. Film ma mieć wciągającą przejmującą fabułę, bo bez tego jest... pokazem sztuk walki :)

Korekta

Akurat dążenie Boyki do chwały jest zbieżne ze starogrecką koncepcją ,,arete", w pełni go rozumiem, jak i motywy nim kierujące - dążenie do samodoskonalenia poprzez fizyczną dzielność. Wiadomo, do ,,Skazanego na piekło" czy ,,Lwie serce" się nie umywa, ale jednak sceny walk w ,,Undisputed" lepsze, z bólem muszę przyznać. Van Damme i reszta kopaczy to tylko kopnięcia, Adkins to fajne rzuty, grappling, łokcie, kolana... Nie oszukujmy się, bardziej widowiskowe

ocenił(a) film na 5
Gats_2

jak ustawki we wrestlingu, fakt. ale wrestling czy pokaz walk to nie FILM... no nijak się nie wczułam, nie poruszyłam, nie przejęłam

NORDBERG

Boyce odpuszczają bo jego patron-Gaga-był na miejscu, patron Turbo nie pilnował swojego podopiecznego.

ocenił(a) film na 5
Gats_2

Przecież w pewnym momencie, wkręcili tego całego Gagę w spisek, mający na celu zwycięstwo Kolumbijczyka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones