PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491391}
7,0 24
oceny
7,0 10 1 24

Chan oi dik
powrót do forum filmu Chan oi dik

Na prawdę jestem bardzo mile zaskoczony tym filmem. Ogląda się go z przyjemnością. Fajnie nakręcone sceny zwłaszcza te mroczniejsze, ciekawie też ukazane momenty napięcia związane z nawiedzeniem przez "ducha'. Dobry scenariusz, dobre aktorstwo, dobra nastrojowa muzyka, dobrze zmontowany, ciekawe zwroty akcji które sprawiają że właściwie do samego końca filmu nic nie jest wiadome i nic nie jest oczywiste plus niekonwencjonalne zakończenie. Mnie osobiście irytowało zachowanie przyjaciół i sceny z nim związane, ale to często przewija się w filmach azjatyckich jakie do tej pory miałem okazje zobaczyć- pewnie taka specyfika tego kina. Polacy mogą się uczyć od Azjatów jak robić naprawdę dobre kino. 8/10 a było by wyżej gdyby nie te sceny z przyjaciółmi ale na szczęście było ich nie wiele.

ocenił(a) film na 5
Gerald_zwany_Geraltem

to jest film o duchach?

ocenił(a) film na 8
pklo01

Nie chce spamować ale o ile pamiętam, a mogę się mylić, to nie choć przez długi czas się tak wydaje...

ocenił(a) film na 7
pklo01

Początkowo film rozwija się jak typowy ghost story, choć pod koniec - jak wiadomo - wszystko się wyjaśnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones