PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658085}
4,8 636
ocen
4,8 10 1 636
Charlie chory z miłości
powrót do forum filmu Charlie chory z miłości

nawet jak będzie średnia 3,0, to oglądnę dla samego Matt'a ;) Przyjaciół oglądnąłem ok 10x wszystkie sezony. Właśnie skończyłem ostatni odcinek, i za rok pewnie znowu od nowa ;p

Dał bym wiele by oglądnąć przynajmniej 2-3 aktorów z friendsów razem w jakimś filmie, bo wiem że o kinówce Przyjaciół nie ma co marzyć ;)


Czekam na film!

verona94

W serialu cougar town w którym główną rolę gra Courteney Cox pojawia się Lisa Kudrow i Jennifer Aniston. Co prawda pojawiają się tylko w krótkich, epizodycznych rolach ale i tak fajnie je razem zobaczyć :)

olaa865

oglądnę, dzięki za info

verona94

W serialu Go On, gdzie główną rolę gra Matthew Perry, w jednym odcinku (dokładnie 20) występuje Courteney Cox :)

verona94

Wiadomo w ogóle czy ten film powstanie i kiedy pojawi się kinach ? O ile się pojawi...

forzamilan1

Patrząc na dobytek reżysera jest to wątpliwe. Większość filmów nigdy nie powstała. Człowiek wiele rzeczy zaczyna, ale nie kończy.

ocenił(a) film na 6
verona94

już się pojawił i można obejrzeć online. na pewno obejrzę, ale tylko ze względu na Matta. póki co czekam na wersję z napisami/lektorem

ocenił(a) film na 6
kryslav

jak powiedziałem, tak też uczyniłem. film jest... hmmm... na pewno przyjemnie się ogląda

verona94

W serialu Web Therapy, w którym główną rolę gra Lisa Kudrow pojawiają się chyba wszyscy przyjaciele (ale nie razem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones