PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104541}

Charlie i fabryka czekolady

Charlie and the Chocolate Factory
7,1 351 633
oceny
7,1 10 1 351633
6,6 33
oceny krytyków
Charlie i fabryka czekolady
powrót do forum filmu Charlie i fabryka czekolady

!

ocenił(a) film na 4

Najgorszy film Burtona.Dobre efekty wizualne i świetna scenografia.

użytkownik usunięty
Berith7777

Ja uwielbiam ten film. Ma swoją magię no i postać Wonki jest absolutnie wspaniała. Domyślam się, że pewnie dopiero co obejrzałeś w tv, no niestety w telewizji dają to z lektorem. Warto obejrzeć z dubbingiem. To chyba jedyny film, który wolę w takiej wersji. Willy z głosem Paszkowskiego - genialny.

ocenił(a) film na 4

Film jest genialny do momentu wejscia głownych bohaterów do owej fabryki,pózniej jest równia pochyła-niestety.

użytkownik usunięty
Berith7777

Obejrzyj kiedyś z dubbingiem jeśli będziesz miał okazję. Jest o wiele bardziej efektowny i zabawny. I postać Wonki wiele zyskuje przez dubbing, naprawdę. Teraz jak leciało w tv zerknęłam i to już nie było to samo.

ocenił(a) film na 4

Raczej juz nie wróce do tego filmu.Dubbing moze wiele zmienia,ale przecież nie zmieni filmu(fabuły,rezyserii).

użytkownik usunięty
Berith7777

Jak wolisz. Ja tam zawsze chętnie wracam.

ocenił(a) film na 6

popieram, dubbing jak dla mnie jest dużo lepszy

ocenił(a) film na 4

Czyjego pędzla to obrazy na twoim profilu?

użytkownik usunięty
Berith7777

William Wharton.

ocenił(a) film na 4

Interesujesz sie malarstwem?I dlaczego akurat jego obrazy wstawiłas?

użytkownik usunięty
Berith7777

Umiarkowanie. Skoro akurat jego to znaczy, że jego obrazy mi się podobają, prawda? Poza tym jest jednym z moich ulubionych pisarzy, a oglądanie jego obrazów pomaga mi lepiej zrozumieć jego książki. Szczególnie te, w których podejmuje temat malarstwa.

ocenił(a) film na 4

Ok-dzieki za wyjaśnienie;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones