PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104541}

Charlie i fabryka czekolady

Charlie and the Chocolate Factory
7,1 351 633
oceny
7,1 10 1 351633
6,6 33
oceny krytyków
Charlie i fabryka czekolady
powrót do forum filmu Charlie i fabryka czekolady

8/10

ocenił(a) film na 8

uwielbiam Depp'a w tej roli, jak oglądałam to kiedyś kiedyś, za pierwszym razem, nie wiedziałam, że Johnny gra Wonka'e, a jak się dowiedziałam, po prostu nie wierzyłam. Jak Depp - to zarost i niesforne włosy, a tam - twarz bez skazy, jak z porcelany, ząbki jak kryształki i te pedantyczne włosie, hehe..
Miło ogląda się ten film podczas świąt bożonarodzeniowych, gdy to smakołyków, słodkości jest pod dostatkiem.. :D

ocenił(a) film na 6
Natamare

Twoja wypowiedź swiadczy tylko o tym że Johnny jest naprawde bardzo wszechstronnym aktorem, potrafi wcielić sie w każdą postać (tak bardzo że jest nie do poznania) w każdym ze swoich filmów gra inaczej (świetnie) i jest bardzo przekonywujący. Jest super!! Świetny film!

ocenił(a) film na 8
marta_7_2

no właśnie to miałam na myśli, jest bardzo wszechstronnym dobrym aktorem. :)

ocenił(a) film na 9
Natamare

Zgadzam się z Wami. :) Depp jest najlepszy!
A film po prostu cudowny.. Tylko te dzieci wkurzające ;D

ocenił(a) film na 7
klementax3

Noo a zwlaszcza ten grubasek. A Depp jest po prostu swietny. Moj ulubiiony aktor. Potrafi zagrac kazda role. Od Wonki przez edwarda Nozycorekiego do Don Juana :) Jest swietny

ocenił(a) film na 9
JulymeansSummer

KOCHAM DEPPA! Zgadzam się, jest bardzo wszechstronny. Jak to kiedyś koś powiedział: 'aktorstwo to nie tylko zawód'. Depp ma pasje, interpretuje postaci na swój sposób i dodaje im charakteru :) Świetna jest też AnnaSophia Robb (dziewczynka od gumy do żucia) ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones