PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104541}

Charlie i fabryka czekolady

Charlie and the Chocolate Factory
7,1 351 678
ocen
7,1 10 1 351678
6,6 33
oceny krytyków
Charlie i fabryka czekolady
powrót do forum filmu Charlie i fabryka czekolady

Dobry ale dziwny.

ocenił(a) film na 7

Film jest naprawdę dobry, oceniłem na 7, ale momentami jest przerażający, nazywanie tego filmu 'familijnym' jest tym samym co nazywanie "strasznego filmu" dramatem. Zacząłem to kiedyś oglądać z dzieciakami, ale po 10 minutach uznałem, że już wystarczy.

ocenił(a) film na 8
KasekG

Nie przypominam sobie przerażających scen.

ocenił(a) film na 7
Heroes222

Klimat filmu jest niecodzienny :p

KasekG

W końcu to Burton :)

ocenił(a) film na 9
spitfire87

Tak, Buton, film świetny, Johnny Deep-obłędny. Helena Bonham Carter- jak zwykle mistrzyni drugiego planu :)

ocenił(a) film na 7
KasekG

ja powiem że nie przepadam za filmami typu musical, ale film jest ciekawy powiem że jak go oglądałam nie wiem czemu przypominał mi strasznie coś rodzaju lektóry szkolnej. tupu książka z morałem :) dałam 7/10 .... świetny film dla młodszych.

ocenił(a) film na 9
ScaRLeTT234

Tylko że ... to nie jest musical :D
Jest parę piosenek, to fakt, ale to nie czyni tego filmu Burtona musicalem jeszcze :D
Sweeney ... Tak, to jest musical. Ale Charlie and the Chocolate factory do tego gatunku się nie zalicza :)

ocenił(a) film na 8
KasekG

Jestem zakochana w tym filmie. To prawda, jest bardzo dziwny, ale coś w sobie ma. No i bezbłędny Depp, uwielbiam go. I Burtona również. Tylko on potrafi tworzyć filmy tak przerażające, groteskowe i dziwne z jednej strony ale magnetycznie przyciągające z drugiej. I zabił mnie (SPOJLER) tekst ojca Williego Wonki jak go spotkał po latach rozłąki: Przez cały ten czas nie używałeś nici.:) Bezbłędny po prostu.

ocenił(a) film na 7
agusst

...ma w sobie coś...magicznego,tęsknota do dzieciństwa...myślę że my wszyscy jesteśmy takimi "wonkami"...tylko że w polskiej rzeczywistości ma to inny wymiar :-I

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones