PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104541}

Charlie i fabryka czekolady

Charlie and the Chocolate Factory
7,1 351 678
ocen
7,1 10 1 351678
6,6 33
oceny krytyków
Charlie i fabryka czekolady
powrót do forum filmu Charlie i fabryka czekolady

Filmie,przez ciebie zacząłem postrzegać Williego Wonkę jako patologicznego psychopatę!!!

użytkownik usunięty
jporuba

Tu w sumie też nie jest jakimś maniakalnym zabójcą, może odrobinę creepy ale na pewno nie psychopata. Myślę że takie wrażenie możnaby odnieść bo cały film jest mocno surrealistyczny i w pierwszej części budujący na pewno pewną atmosferę lekkiego niepokoju, do tego właśnie dochodzi Wonka.

ocenił(a) film na 8
jporuba

Bez przesady. Willy był w filmie specyficzną osobą, nieco niepokojącą, jednak zdecydowanie przy tym pocieszną, pokwapiłabym się nawet o stwierdzenie, że uroczą. W sumie i tak podziwiałam go za anielską cierpliwość w stosunku do tych okropnych bachorów, i tryumfowałam, kiedy w końcu dostawały za swoje.

ocenił(a) film na 1
MissLecter

Jak dla mnie film kompletne nieporozumienie. Wszystko było dobrze dopóki nie pojawił się ten Wonka ;O
Aż lipa dla samego aktora, że taką postać grał. Reszta bardzo fajnie zagrała, np: Helena. Oglądałem do pory aż nie zaczęło się robić dziwnie, tzn. dopóki nie weszli do fabryki.

ocenił(a) film na 10
Hadrian33

Ten film jest doprawdy baaaaardzo dziwny...Ale też baaardzo fajny!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones