PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715007}

Chata

The Shack
6,7 38 691
ocen
6,7 10 1 38691
Chata
powrót do forum filmu Chata

Rewelacja !

ocenił(a) film na 10

Nie czytałem książki, ani żadnych opinii/recenzji przed obejrzeniem filmu. Po obejrzeniu zacząłem się zastanawiać, czy bardzo dobry film, który traktuje o Bogu i miłości, zasługuje na miejscami ostrą krytykę i wulgarne wypowiedzi ?
Dobrą odpowiedzią jest obejrzenie tego filmu i wyrobienie sobie własnego zdania, a nie sugerowanie się opiniami/recenzjami innych osób.
Pan Bóg nie chce niewolników- dlatego każdy z nas ma wolną wolę i może mieć własne zdanie na każdy temat- również na temat tego filmu.

Ja film obejrzałem i uważam go za wybitny- może mieć pozytywny wpływ na życie widza.
Szczerze polecam.

plotron

Krytyka i ostre wypowiedzi nie dotyczą opisywanych idei, lecz sposobu ich opisania, który najwidoczniej wielu użytkownikom się nie spodobał. Traktowanie o Bogu i miłości zatem wcale nie musi wykluczać negatywnego odbioru, bo mówimy tutaj o sztuce, a nie popadamy w konflikty wartości. Gdyby tak było to teoretycznie każdy film, który zawiera w sobie kanon ogólnie przyjętych za najlepsze cnót itp. - kwalifikowałby się do zdobycia najważniejszych nagród, a wszyscy dobrze wiemy, że to nie o to chodzi.

Pozytywny wpływ na życie widza tak naprawdę może mieć nawet głupi amatorski filmik ze smartfona, więc również nie uznawałbym tego za miarę poziomu tego tekstu kultury.

ocenił(a) film na 7
plotron

nie zmienię poglądów...... film zrobiony pozytywnie

ocenił(a) film na 2
plotron

Jeśli argumentujesz swoją ocenę tym że film opowiada o Bogu, to proponuję zapoznać się z wypowiedziami teologów na jego temat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones