PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648982}
7,7 123 180
ocen
7,7 10 1 123180
6,6 22
oceny krytyków
Chce się żyć
powrót do forum filmu Chce się żyć

tego filmu, gdyż jest zbyt drastyczny dla niektórych widzów - szczególnie dla 9 letniego dziecka, bo o
to ktoś pytał na forum. Podziw budzi gra aktorska Dawida Ogrodnika, ale film przedstawia problem
kalectwa za mało finezyjnie. Na pewno nie dostałby Oskara, jak inne filmy o podobnej tematyce.

ocenił(a) film na 8
fiva

poproś u psychiatry o opis swoich zaburzeń - zapewne będzie finezyjny. Film może oglądać 9 letnie dziecko - coś zapewne wyniesie pozytywnego. Obraz równie dobry jak ,, Nietykalni" A co do Oscara to tandeta pomalowana złota farbą, która jest często przyznawana politycznie a nie za kunszt.

magik30

żałuję, że nie studiowałam psychiatrii lub chociaż psychologii, bo rozszyfrowałabym takich gości jak Ty i potrzebę takich wypowiedzi obrażających zupełnie nieznane osoby. Owszem miałam na studiach przedmioty z zakresu psychologii i w pracy spotykałam różne osoby, ale z Tobą mam problem...

ocenił(a) film na 8
fiva

Zbyt niski poziom studiów jest w PL aby mnie rozgryźć. To tak tytułem wstępu. Co do obrażania to mam nadzieję że nie wpadłaś w depresję... skoro jesteś tak delikatna. Wyraziłem tylko zdecydowany protest podsumowania filmu w głupi sposób. No chyba że miałaś coś innego na myśli tylko nie potrafisz się wysłowić w języku polskim. Nikogo tu nie obrażam :). Zawsze pisze rzeczowo i staram się przedstawiać fakty które uzasadniają moją wypowiedź :-) Wracając do twej wypowiedzi poprzedniej od małego dziecka należy pokazywać dzieciom że są ludzie chorzy i trzeba uczyć ich empatii aby wyrośli na przyzwoitych obywateli.

magik30

nie mam zamiaru dyskutować z osobą nie znającą zasad interpunkcji, dla której nie istnieje przecinek.

ocenił(a) film na 8
fiva

tłumaczę ,,Panią Magister" : Nie wiem co odpowiedzieć - brak mi argumentów to ci wytknę brak przecinków.... :-)

ocenił(a) film na 7
fiva

Twój post to największa zaleta tego filmu

fiva

Bo kalectwo jest mało finezyjnie !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones