PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99520}

Chińskie duchy 3

Sien lui yau wan III: Do do do
7,1 424
oceny
7,1 10 1 424
Chińskie duchy 3
powrót do forum filmu Chińskie duchy 3

Jest to jedyna część jaką widziałem ale od razu przypadła mi do gustu. Film śmieszny, absurdalny i przerysowany. Miejscami myślałem ze umre ze śmiechu. Baśń przeniesiona na ekran. Bardzo charakterystycznie jest tu oddany charakter chińskiej kultury i artymzu. To co mi się podoba w japońskich filmach fantasy to uparte trzymanie się tradycyjnych rozwiązań, bez plastikowych animacji za pomocą modeli oraz bogatych pełnych przepychu scenografii

ocenił(a) film na 7
Mroczek

film jest fajny, ale mpowiem ci, że po obejrzeniu poprzednich części ten film wydaje mi się odtwórczy. Bardzo przypomina fabuła pierwszą część, tak jakby przerobili scenariusz z jedynki zamiast dać coś nowego. O kurcze, ten post ma 6 lat

yuhans

hahah no.;]

ocenił(a) film na 8
yuhans

Może jeszcze gość żyje i przeczyta.

krzyslikejazz

Siema:) Żyję, choć to już inne wcielenie. Kilka lat temu pisałem o Chińskich Duchach, a teraz pracuję w chińskiej korporacji. Teraz wypadałoby reaktywować filmweb'owego bloga:)

ocenił(a) film na 8
Mroczek

Polecam ostatnią cześć z 2011 roku. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
Mroczek

To najsłabsza część, która jest niestety bardzo wtórna. To wszystko już widzieliśmy w jedynce, tylko że tam dawka humoru była większa, a klimat o wiele bardziej baśniowy. Moim zdaniem ta odsłona była już niepotrzebna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones