PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33246}
7,4 94 198
ocen
7,4 10 1 94198
7,2 23
oceny krytyków
Chicago
powrót do forum filmu Chicago

Co myślicie o wystawianych w Polsce wersjach tego musicalu? Ja oglądałem w Gdyni i podobało mi się, aczkolwiek nie grała tam niestety Tamara Arciuch, chociaż Magda Smuk dobrze się spisała w roli Roxie. Czy ktoś wie czy Tamara jeszcze tam gra?

max_c

Dokładnie wczoraj byłam w Teatrze Muzycznym w Gdyni na tym spektaklu i jestem pod wielkim wrażeniem całego musicalu:D! Wszystko wyszło rewelacyjnie: muzyka, taniec, śpiew:D! Miałam nadzieję, że na scenie zobczę Tamarę Arciuch, ale musze stwierdzić, ze aktorka, która wcieliła sie w rolę Roxi była niesamowita i tylko pogratulować jej niesamowitego talentu:D!
Szczerze mówiąc nie widziałam jeszcze filmu Chicago (aż wstyd sie przyznać:), ale po tym spektaklu bardzo chciałabym zobaczyć! Mam nadzieję, ze film jest tak samo świetny jak musical z Teatru Muzycznego:D!

lucysia13pm

Były momenty gdzie film górował nad spektaklem, a czasem to spektakl bił na głowę film :D Ja dzisiaj obejrzałem, nie jesteś sama ;)
Też miałem nadzieję na Tamarę, no ale cóż... Zgadzam się, Magdalena Smuk (Roxie) zagrała świetnie :) Ale aktorka grająca Velmę również bardzo dobrze się w Velmę wcieliła hehe.

max_c

ja także widziałam ten musical w Gdyni i jestem zachwycona! film obejrzałam już dosyć dawno temu więc nie mogłam zbytnio porównywać, szkoda, że teraz nie grała T. Arciuch ale uważam że Magdalena Smuk poradziła sobie znakomicie, co do Velmy to aktorka była ok ale chyba jednak wolę Catherine Zetę-Jones. Świetna choreografia!Jeśli ktoś ma możliwość pojechać do teatru w Gdyni to gorrrąco polecam!!! nie pożałujecie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones