PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33246}
7,4 94 095
ocen
7,4 10 1 94095
7,2 22
oceny krytyków
Chicago
powrót do forum filmu Chicago

Właśnie leci 'Chicago' na Paramount Channel i tak sie (znowu) zastanawiam,jaki jest sens puszczania filmu A tymbardziej musicalu,bez tłumaczenia piosenek... Potem lecą komentarze o filmie,typu "Nie kapuję". Z drugiej strony,filmy także tracą swój urok przez to. Czasem fabularnie mozna sie pogubic. Nie wyobrażam sobie filmu bez tłumaczenia piosenek np. w "W Kręgu Miłości"... Mam nadzieję,że z czasem się to zmieni...

stanlej83

Ta sama sytuacja, te same odczucia.
Kto teraz, o tej porze siedzi przed tv (wakacje 10 rano), dzieciaki i strasi ludzie. Dobre napisy zrobiłyby tutaj bardzo dużo.

stanlej83

Osoba, która zna podstawy ang może zrozumie co drugie słowo utworów, ale reszta... wątpię. Tym bardziej, że utwory w musicalu są częścią historii, nie są wrzucane od tak.

ocenił(a) film na 9
stanlej83

Nie glądałem go w TV, ale w kinie były napisy z tłumaczeniami tekstów piosenek. Ach, zapomniałem, że obecnie połowa Polaków ma problem z płynnym czytaniem po polsku i zaraz zarządałaby dubbingu ...

stanlej83

dla mnie w ogóle musicale z lektorem to jest jakiś koszmarny absurd i groteska.
Skoro są puszczane w tv powinny być od A do Z z napisami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones