PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33246}
7,4 94 190
ocen
7,4 10 1 94190
7,2 23
oceny krytyków
Chicago
powrót do forum filmu Chicago

świetna muzyka , historia i aktorzy Nine nie dorasta mu do pięt

Vito90

SUPER

poxx

Yyyyyy.. widziałam lepsze musicale,
więc nie powiedziałabym, że ten jest najlepszy,
ale fakt jest na prawdę fajny,
a z nudnym jak flaki z olejem "Nine" nawet nie ma co porównywać .. ;)

DorkaEm

Chicago jest najlepsze xD

poxx

Książka lepsza :)

ocenił(a) film na 9
Vito90

jaki musical w tym stuleciu był lepszy od chicago?

Vito90

Z tych co widziałam bardziej urzekły mnie m. in.
1. Hair
2.Upiór w operze
3. RENT
4. Skrzypek na dachu

Nie mówię przez to,m ze Chicago jest złe, po prostu są musicale, które podobają mi się bardziej,
ale to tylko moja subiektywna ocena ;)

DorkaEm

Chicago ma swój niepowtarzalny klimat pozatym jest niesamowicie poskręcany w jedną smaczną jazzową całość ! to jest to co potrzebuje

temteges

"Chicago ma swój niepowtarzalny klimat pozatym jest niesamowicie poskręcany w jedną smaczną jazzową całość !"

I z tym się zgodzę ;) a to czy dla kogoś są lepsze musicale, czy nie ma to w sumie kwestia gustu ;)

ocenił(a) film na 10
DorkaEm

"Rent" jest świetne, ale "Chicago" mimo wszystko lepsze - chociażby pod względem choreografii, kostiumów, aktorstwa. Może rzeczywiście dla niektórych "Rent" jest bardziej urzekające, bo historia w nim zawarta chwyta za serce. Kocham "Rent" za emocje, za fabułę, za niesamowite postaci, ale pod względem formy nie dorasta "Chicago" do pięt.

ocenił(a) film na 9
Vito90

hair i skrzypek na dachu to poprzednie stulecie

użytkownik usunięty
Vito90

popieram... kawał świetnego kina i dobra muzyka
dobrzy aktorzy i fajne numery taneczne
dobre na odstresowanie po ciężkim dniu

Vito90

"Chicago"! Mnie w filmie najbardziej urzekł scenariusz, niepowtarzalny kilmat i postać jaką zagrała Renée Zellweger. Dla mnie jest to najlepszy jej film i to dzięki jej grze aktorskiej wystawiłem 8/10. Osobiście byłem mile zaskoczony filmem.

ocenił(a) film na 7
Jupiteous

Moulin Rouge znacznie lepsze

Jupiteous

Moim zdaniem Mulin Rouge trochę za długie. A jak pierwszy raz zobaczyłam "Chicago" to stwierdziłam, że to porostu najlepszy musical jaki w życiu widziałam i oglądam go od tamtej pory cały czas i nie mogę się oderwać od tego filmu.I jeszcze ta cathrine zeta-jones jako velma kelly....

ocenił(a) film na 7
vellma

Moulin Rouge przy Chicago to perełka.

Vito90

Wyżej stawiam "Moulin Rouge" i "Sweeney Todd" jednak.

ocenił(a) film na 10
Vito90

To, czy najlepszy to już chyba indywidualna kwestia, ale od "Nine" lepszy o niebo (o dwa!) ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones