PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33246}
7,4 94 190
ocen
7,4 10 1 94190
7,2 23
oceny krytyków
Chicago
powrót do forum filmu Chicago

Richard, Richard!

ocenił(a) film na 8

Nie lubię Richarda Gere'a. Nie podoba mi się jego twarz, głos, sposób w jaki gra. Film Chicago jest fenomenalny, ale gra w nim Gere, co psuje mi całą atmosferę i zabawę. Dobrym kandydatem do roli Flynna byłby Robert Downey Jr. Potrafi śpiewac, jest przystojny i pasuje do tej roli. Co o tym myślicie?

Aneczkosia

Też tak mam że jak kogoś nie lubie to automatycznie mi sie film nie podoba! wiec po cześci Cie rozumie, chociaż tutaj Gere jakoś specjalnie mi nie przeszkadza mimo że też nie przepadam za jego osobą ! Ja nienawidze Nortona np i jeszcze paru typów, ale nie twierdze że filmy z nimi są złe, a ich gra aktorska jest słaba ,poprostu chyba mam alergie na niektórych aktórów czego nie moge powiedziać o aktorkach :)

Aneczkosia

A ja myśle że Gere jest przystojny i idealnie pasuje do tej roli :D

ocenił(a) film na 7
Aneczkosia

Kiedy na niego patrzę odnoszę nieoparte wrażenie, że jego gra jest 'sztywna'. I śpiew też jakiś nijaki. Robert zdecydowanie byłby lepszy.

ocenił(a) film na 10
Aneczkosia

Pomysł bardzo dobry(z Robertem),szkoda że zapuzno go podsunełaś producentom;)Ale Richarda uwielbiam takze nic niestraciłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones