PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33246}
7,4 94 190
ocen
7,4 10 1 94190
7,2 23
oceny krytyków
Chicago
powrót do forum filmu Chicago

Za co te Oscary??

ocenił(a) film na 9

Zawiodłam sie na filmie, a najbardziej na Renne,myślałam że skoro nominacja to zagrała super, a wg mnie była sztuczna momentami. Poza tym, Oscara za najlepszy musical powinien dostać Moulin Rouge rok temu, włącznie z Nicole Kidman!!! Jak chcecie niezłego show to obejrzyjcie sobie właśnie Moulin!!

użytkownik usunięty
Elfka

Renee
Renee najbardziej była sztuczna wtedy, gdy grała lalkę. ;)) A tak poważnie to mi się jej rola podobała i w ogóle film był bardzo dobry, chociaż do Moulin Rouge to mu sporo brakowało.

ocenił(a) film na 9

Odp
A widzisz:))Czemu ja tego nie zauważyłam??:)) Mi się też spodobał -za drugim razem i już tak bardzo mnie nie wkurzała:))Pozdrowienia:))
Czyli są faceci którym podobało się Moulin!!To bardzo się cieszę!!!!

Elfka

Moulin Rouge
Moulin jest niesamowitym filmem, szczególnie zaskoczył mnie McGregor, którego pamiętam raczej z nurkowania w sedesie. ;) Film jest dosć ryzykowną mieszanką artyzmu z najniższym możliwym kiczem - i to mieszanką wg mnie (plastyka - dodam) w pełni udaną. Film też zabił mnie muzycznie, szczególnie Roxanne w tej nowej, porywającej wersji oraz David Bowie we wstępie i jeszcze kilka niewiele mniej mocnych rzeczy (podobno spiewa tam Ozzy, ale nie zauważyłem...). W sumie nie wiem dlaczego to piszę przy okazji Chicago. ;)

ocenił(a) film na 9
Jaron

kolejna odp
Pewnie specjalnie dla mnie:))poszukaj mojego komentarza na moulin, na pewno znajdziesz, szukaj Elfka:))A tak poza tym, jak umiesz śpiewać jak McGregor i kochasz tak mocno!!! to masz u mnie DUŻE szanse,pozdrawiam,pa

użytkownik usunięty
Elfka

spiewać każdy może ;)
Pewnie specjalnie dla Ciebie. :) Hehe, chciałbym spiewać tak jak McGregor, ale chyba bliżej mi do starego Stuhra. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones