PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33246}
7,4 94 190
ocen
7,4 10 1 94190
7,2 23
oceny krytyków
Chicago
powrót do forum filmu Chicago

i to chyba przez Rene Zellweger,której nie lubię.Nie przekonuje mnie ona jako aktorka.Wydaje mi się,że zepsuła cały klimat tego filmu.

ocenił(a) film na 8
jag0da

No ale jak zepsuła, daj coś więcej..., bo nawet nie mam jak cię opierniczyć, boś konkretów nie podał(a).

ocenił(a) film na 10
jag0da

zabawne...
ja nie lubię musicali, a ten mnie porwał ;P

ocenił(a) film na 9
Gris_de_Payne

ze mna jest dokladnie tak samo..zwykle musicale same z siebie mnie zniechecaja, ale ten ma w sobie cos wyjatkowego :) to chyba te wszystkie, moim zdaniem naprawde udane piosenki :)

ocenił(a) film na 10
edzio_88

Tak, dokładnie :)


ocenił(a) film na 9
Gris_de_Payne

dokładnie to samo tu. musicale mnie męczą po prostu (ile można śpiewać ?! ;d)
ale chicago to moim zdaniem po prostu rewelacja. i piosenki.. ach *.*

ocenił(a) film na 8
jag0da

A ja się zgadzam, Zellweger całkowicie mnie nie przekonała... Wygląda jakby nie wiedziała co ma ze sobą zrobić przed kamerą. Rozumiem że miała stanowić kontrast dla postaci Velmy, ale trochę jej nie wyszło moim zdaniem. Catherine całkowicie ją przerosła, Gere oczywiście też, ale miałem wrażenie, że nawet postaci Sunshine i "Mamy" Morton były znacznie lepiej zagrane i ciekawsze, a były przecież postaciami zdecydowanie drugoplanowymi... Ale oprócz tego film bardzo mi się podobał, świetny pomysł ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones