PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33246}
7,4 94 196
ocen
7,4 10 1 94196
7,2 23
oceny krytyków
Chicago
powrót do forum filmu Chicago

nie tylko musical

ocenił(a) film na 8

Nie wiem dlaczego film został tak nisko oceniony przez użytkowników. Pewnie zrobili to bez jego obejrzenia. Jest to połączenie musicalu z filmem, w którym przejawiają się walory artystyczne. Doskonale zrobiony ze znakomitymi kreacjami Zelweger, Jones czy też Gere a. Szczególnie ujeła mnie rola Zelweger. Najbardziej podobała mi się sekwencja , w której aktorka gra kukłe. Naprawde niezwykle zaprezentowała swoje umiejętności .

ocenił(a) film na 7
foxylady

marionetka
jejku dla mnie tez to bylo zaskoczenie (oczywiscie mile) . Uwazam ze Zelweger dala popis pierwszej klasy z ta marionetka. Swietnie, nie wiem czy zwrocilas uwage na ta druga kobiete ( dziennikarka) ktora nawet w polowie nie byla tak dobra . Jestem pelna podziwu. Sa film to swietna zabawa, pelna humoru i dobrej muzyki kabaretowej. Jakos Gere mi tam nie pasowal, szczegolnie z tym spiewem. A tak przy okazji to faktycznie aktorzy to spiewali czy zrobili podklad jakis , wiesz moze cos??A wracajac do Zelweger to tez dobrze sobie poradzila z tancem, szcegolnie to widac w scenie koncowej z Zeta-Jones gdzie tej ostatniej nie wychodzi to tak dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones