PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33246}
7,4 94 190
ocen
7,4 10 1 94190
7,2 23
oceny krytyków
Chicago
powrót do forum filmu Chicago

słaba nota

ocenił(a) film na 9

dosc słaba nota jak na tak wielokrotnie nagradzany film. utwierdzam sie w przekonaniu że jest mnóstwo trolli, ktorzy nie lubia takiego typu filmow i daja słabe noty... jesli ci sie nie podobalo, bo nie lubisz musicali, to po 1 . po Uj ogladasz, a po 2 po Uj komentujesz??? to sie teztyczy rzecz jasna rowniez innego typu kina. ale coz... cala magia internetu

ocenił(a) film na 5
janiu14

Moim zdaniem jeśli ktoś obejrzał film i owe "dzieło" mu nie przypadło do gustu, to nic nie stoi na przeszkodzie by taką produkcję ocenić np. tak jak ja na 5/10. Głupotą jest ocenianie wszystkich filmów na 9 i 10.
Co do nagród - smutna prawda jest taka, ze ich ilość nie jest proporcjojnalna do jakości filmu. Patrz Oscary.

Aneczka27

po pierwsze Oskary nic nie znaczą !! tym bardziej Oceny na tym nieogariętym forum tutaj bo Głupotą jest ocenianie filmów ... gdyby ten film nie miał tyle oscarów to były bardziej doceniany cze nie sądzisz ? to jest tak jak z Matrixem im wiecej ludzi go ceni tym wiecej ludzi po nim jeździ - ying yang

ocenił(a) film na 10
temteges

To świadczy tylko o tym, jak bardzo ludzie są popieprzeni. Raz chcą się wyróżniać, być zupełnie inni w swoich ocenach, zachować indywidualność, a innym razem, gdy tylko zacznie się jakaś fala najeżdżania na kogoś, to chętnie do tego dołączają.

ocenił(a) film na 8
jealouss

Musical bardzo dobry,świetna gra aktorska.Piosenki wspaniałe nie wiem co od tego musicalu chcecie.Ja oceniam go na 9/10.

janiu14

Rany jak słyszę słowo ''musical'' to odrazu na myśl przychodzi mi taki shit jak high school musical ;O Jednak Chicago to jest całkowicie co innego, musicale tego typu są fajne :)

ocenił(a) film na 10
amary

zgadzam się z janiu14, Chicago to genialny musical, a dziwi trochę ta średnia, ale nie każdy z oceniających zna się na sztuce,a Chicago to po prostu arcydzieło,więc nie dziwmy się ,że dzieci i fani HSM go nie rozumieją i oceniają...;) gdyby to ode mnie zależało,film miałby średnią 9.0 :-)

ocenił(a) film na 8
gabra

Ja też dałam wysoką ocenę za ten muzical.

ocenił(a) film na 9
janiu14

Film jest Świetny! No chyba że ktoś woli ckliwe musicaliki typu High School Musical albo Moulin Rouge... Tu mamy kawał dobrej muzyki, ciekawie oddanego ducha czasów, oryginalne poczucie humoru i, co najwążniejsze w musicalu - idealne połączenie piosenek z fabułą. Właśnie to ostatnie zawsze robi na mnie wrażenie - zróżnicowane połączenia rzeczywistości i wyobrażeń Roxie, jakby to wyglądało w filmie.

nasty929

Ale co masz do Moulin Rouge w odróżnieniu do High School Musical to naprawdę dobry film ze świetną obsadą, fabułą, muzyką, strojami itd ?

ocenił(a) film na 9
amary

oczywiscie, ze muzyka z Moulin Rouge, obsada i stroje to fantastyczne,
no ale bądź co bądź ona jest prostytutką. no ale nie, to przecież nic złego, bo ona to w imię marzeń robi, zeby zostać aktorką. to mnie najbardziej wkurza.
a HSm nie jest złe, tylko przereklamowane. i to jednak film dla dzieci ;]

nasty929

To może zastanów się głębiej nad postępowaniem Roxie i Velmy w Chicago ;)

ocenił(a) film na 9
amary

hej, to przecież zupełnie co innego. tu ironia jest wyczuwalna, a tam jedzie powagą na kilometr.

nasty929

no właśnie że Moulin Rouge ani troche nie jest poważne, raczej bym powiedziała juz na odwrót ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones