PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=176469}
7,4 251
ocen
7,4 10 1 251
Chok Dee
powrót do forum filmu Chok-Dee

przy napisach końcowych leci kawałek. zna ktoś może tytuł, bądź wykonawce?? a co do samego filmu, to faktycznie coś w sobie ma. spodobało mi się w nim to, że jest zwyczajny, a przez to autentyczny. najprościej mówiąc jest taki nieamerykański. dzięki temu nie otrzymujemy oklepanego tematu, w którym główny bohater w akcie zemsty (bądź innych ważnych osobistych powodów) postanawia zostać królem tajskiego boksu. tutaj tego nie znajdziecie. w tym filmie Coffe otwarcie przyznaje, że tajlandczykom chodzi głównie o pieniądze, a sam Rayane stwierdza, że ma gdzieś walke w mekce tajskiego boksu. dzięki temu film mozna polecić szerszej publiczności. paradoksalnie fani brutalnych mordobić mogą czuć się mocno zawiedzeni i im raczej bym ten film odradzał. dobra, kończe bo miałem tylko spytać o ten utwór. dodam, że słychać go również na oficjalnej stronie Didy..

ocenił(a) film na 10
snmn82

tez szukam tego kawalka. tytul to chyba "j'ai mal" a spiewa Karolyn. ale nie jestem pewien. dla mnie film kozacki do oporu. juz mialem dosyc tego przepychu w filmach tonego jaa. nareszcie prawdziwy film z Muay Thai w roli glownej. pozdro dla najlepszej ekipy Muay Thai w Polsce - PRAKONG GYM WARSZAWA :)

ocenił(a) film na 10
snmn82

http://www.youtube.com/watch?v=Lf_o-hqAz_Y !! nie ma za co :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones