PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223700}
7,1 1 027
ocen
7,1 10 1 1027
Chori Chori: Każdy ma prawo do miłości
powrót do forum filmu Chori Chori: Każdy ma prawo do miłości

Chori Chori...

ocenił(a) film na 10

Śmieszny i fajniutki filmik......... Ajay i Rani rewelacyjnie grają.Takie historie w życiu sie nie
zdarzają, ale W Bollywood wszystko jest możliwe;)

natalushka

a ten film masz z napisami czy bez?a co to za historia/

ocenił(a) film na 10
amrita2175

Mam niestety z rosyjskim dubbingiem :(
Głowną bohaterką jest gadatliwa i energiczna Khusi, która często kłamie- ale tez przyjażni się z bezdomnymi. Pracuje w Delhi i wynajmuje mieszkanie u swojego szefa. Nagle, jednego dania traci i pracę, i mieszkanie. Wtedy przypomina sobie o architekcie, którego poznała na jednym z przyjęć- gdzie pracowała jako barmanka:)Pokazywał on jej szkice domu, który kończy budować... Khusi stara się odnaleźć ten dom. Gdy jej się to udaje, rodzicom Ranvira ( tego architekta) wmawia,że jest ukochana ich syna, i że ma zamieszkać w jego wykanczanym domu...
A Ranvir jest marzycielem. Ma scisły umysł, ale ciągle chodzi z głową w chmurach. Wyznaje miłość swojej przyjaciółce, lecz ona odrzuca jego zaloty. Załamany Ranvir idzie na słuzbowe przyjęcie, upija się i zwierza pieknej barmance ( Khusi).
I jakie jest jego zdziwienie, gdy pare dni pózniej tą barmankę zastaje u siebie w domu, a rodzice traktują ja jak synową!
Khusi, by nie stracić dachu nad głowa przedstawia propozycję- będzie udawała narzeczoną Ranvira, by wzbudzić zazdrośc w jego ukochanej.
Ranvir się zgadza, bo pragnie zdobyć serce Poojy.
Ale z miłością sie nie igra - a Ranvir i Khusi sie w sobie zakochają!
a tutaj wklejam linki do piosenek z tego filmu

http://www.youtube.com/watch?v=IAx2lHbExsI
http://www.youtube.com/watch?v=Tr4UGPw6gwk&feature=related

natalushka

hej powiedz mi w takim razie jakies namiary na ciebie bo mam dla ciebie propozycje

ocenił(a) film na 10
amrita2175

Mój mail:
natalushka@poczta.onet.pl
Podałam maila, bo na gg jestem bardzo żadko:)

użytkownik usunięty
natalushka

Prawda Bollywood ma w sobie coś :) NIe można żadnego filmu nie polubić:P

ocenił(a) film na 10

Zgadzam się filmy bollywood mają w sobie to coś :D ich filmy są rewelacyjne nie to co hollywood ;] ten film również bardzo na czasie i dobrze pokazany. Rani i Ajay rewelacyjni :*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones