PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=532942}
7,0 30 792
oceny
7,0 10 1 30792
6,4 11
ocen krytyków
Chrzest
powrót do forum filmu Chrzest

FIlm o ofiarach losu

ocenił(a) film na 5

Taki mam wniosek po obejrzeniu tego filmu. warsztatowo się broni, ale krew zalewała jak widziałem te ofiary losu. Począwszy od grubasa, co grzecznie się rozebrał i siedział jęcząc, czekając aż go zatłuką a po tym jego kobietę. Jeszcze mógł grzecznie poskładać ciuchy w kostkę, cielak bezbronny... Każdy normalny człowiek w takiej sytuacji by się bronił (kopy w jaja, gryzienie w tętnice, palce w oczy) i wolałby zginać walcząc. Ale tak to jest, jak się w życiu tylko żre i nie potrafi się obronić siebie i swoich bliskich.

Druga sprawa - dwóch byłych "gangsterów" w tym jeden po przeszkoleniu wojskowym i siedza i lamentują co tu zrobić, zamiast zaplanować akcję i wjechać w ten pseudo gang składający sie z 5 suchoklatesów. Tym bardziej, że w pierwszej połowie filmu główny bohater sam ogarnął trójkę z nich, lejąc ich jak chciał :D a jak się już tak bali, to mogli za 10 tysięcy wynająć 2-3 dresów sprawdzonych w boju i z nimi wjechać. Związać ich, wywieźć do lasu i kula w łeb (okrutne, ale wóz albo przewóz). I z bratem Grubego dla pewności zrobić to samo. I po sprawie. Ale nie, lepiej jęczeć, biadolić i koniec końców... :D

Nie mogę na takie filmy patrzeć, bo krew człowieka zalewa widząc taką wymuszoną bezbronność i nieudolność bohaterów. I nie chodzi tu by bohaterowie byli jak chuck norris, ale bez jaj, każdy facet który ma choć trochę godności i testosteronu w sobie, nie będzie bezczynnie siedział i czekał aż go zamordują...

ocenił(a) film na 7
Frost

W przypadku zagrożenia człowiek albo ucieka albo walczy. Popularniejsza formą obrony jest ucieczka, a pasywność też jest formą ucieczki. Nigdy nie można być pewnym jak zachowasz się w danej sytuacji, dopóki się w niej nie znajdziesz.
Mam nadzieję, że jesteś "kozak" bo wiesz że jesteś, a nie wydaje Ci się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones