PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716123}

Chwała bohaterom

Thank You for Your Service
6,6 2 891
ocen
6,6 10 1 2891
Chwała bohaterom
powrót do forum filmu Chwała bohaterom

Z życia US Army, po powrocie z misji, oczami kilku żołnierzy. Osobiście bardzo dobrze mi sie oglądało, trauma z wojny jednak zostaje z ludźmi na długo, i nie każdy potrafi sobie z nią poradzić. Do tego problemy prywatne, i mamy tragedię. W końcówce filmu info o głównych bohaterach. Zobaczcie, warto, mimo, że arcydzieło to nie jest.

ocenił(a) film na 7
skynet1234

Zgadzam się. Od siebie dodam, co mnie zdziwiło, nie ma tu zbyt wiele amerykańskiej propagandy. Wręcz przeciwnie, widać to na przykład jak traktowani są weterani podczas rejestracji do lekarza. Może dlatego ogląda się przyjemnie jak na jednak dość dołujący temat przewodni.

ocenił(a) film na 1
_illusion_

hahaah, caly film to propagandowka. rzeczywistosc wyglada tak ze amerykanie to sa zbrodniarze mordujacy tysiace cywili w nielegalnych inwazjach aby bronic i wspierac swoich terrorystow zeby moc ich wykorzystac w kolejnej wojnie i tak caly czas od czasow tego bandyty roosvelta

ocenił(a) film na 7
MakoR

Chyba pomyliłeś portale. Dla sfrustrowanych antyamerykanów to tam na lewo....

Ja pisałem o filmie. Sorka, ale twój komentarz nie ma tu nic do wniesienia.

ocenił(a) film na 1
_illusion_

ten film to propaganda leweackiego terrorystow komunistycznych wspierajacego zbrodniczego rezimu trumpa wiec koemntarze jak najbardziej na temat

ocenił(a) film na 7
MakoR

Weź przeczytaj co napisałeś, bo na pewno sam tego nie rozumiesz a co dopiero my.

Over & out...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
_illusion_

zaprzeczanie amerykanskim zbrodniom i ich wspieraniu terrorystow i zbrodanirzy to juz wyzszy poziom uposledzenie

MakoR

Wyklety, czy sprawny inaczej?

wojtek_2011

Łeb masz wyklety.

MakoR

@MakoR Racja. Przyjeżdżają do kraju i zauważają, że tak naprawdę są tylko mordercami tysięcy cywilów. Chociaż nazywani bohaterami. Ciężko żyć z poczuciem że się było grzesznikiem. Nie ma łuków triumfalnych.
Kiepsko ich propagandowo szkolą.

MakoR

Bo zaplujesz się dobrodzieju ☺️

ocenił(a) film na 10
MakoR

Jesteś dzbanem.

ocenił(a) film na 1
skynet1234

ojej, dokonali nielegalnej inwazji zeby wspierac terrorystow i popelnaic zbrodnie wojenne no i jakis bezczelny mieszkaniec terroryzowanego kraju mial czelnosc podniesc reke na amerykanskiego bandyte! trauma, och ach!

ocenił(a) film na 6
MakoR

Śmieszą mnie takie wpisy, które nic nie wnoszą do opinii o filmie. Jeśli szanowny Pan chce się bawić w politykę, zapraszam na Twittera. Tutaj to nie ten adres.

ocenił(a) film na 1
skynet1234

komentarz jak najbardziej na miejcu bo film jest wlasnie o tym co napisalem

ocenił(a) film na 6
MakoR

Idź stąd człowieku, bo już Ci kilka osób dało do zrozumienia, że pomyliłeś fora. Nie jątrz, daj spokojnie wypowiadać się o filmach i nie politykuj, bo to nie ten adres.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones