PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625832}

Chwała dziwkom

Whores' Glory
6,5 10 996
ocen
6,5 10 1 10996
6,2 4
oceny krytyków
Chwała dziwkom
powrót do forum filmu Chwała dziwkom

Film mocno wstrząsający o losach dziwek w Indiach, Meksyku i w Tajlandii. Pokazanie ich życia na codzien i mam takie wrażenie po obejrzeniu tego filmu, że one na prawdę to lubią robić. Każdy kraj ma swoje inne zasady, w Tajlandii siedzą za witrynami ze swoim numerem, w Indiach dzieci zarabiaja na rodziców prostytucją a w Meksyku maja swoje specjalne "baraki" wzdłuż ulic z numerami na drzwiach i ponoć ta ze 147 się nieźle bzyka w/g jednego gościa. Ogólnie szok i uprzedmiotowienie kobiet, ale w sumie chyba na ich własne życzenie, albo w wyniku po prostu "oddziaływań kulturowych" (Indie). Tak czy siak warto obejrzeć w/g mnie - daje 7/10.

użytkownik usunięty
n0h4ck

Cholera, jestem chyba miękki, ale nie dałem rady dokończyć filmu. Nie dlatego, że treść mnie odpychała, czy dlatego, że gardzę przedstawionymi na nim paniami. Nieobce mi kino gore, czy ołowiane, skandynawskie dramaty, but damn... "Wstrząsający" to mało powiedziane - dawka różnorakich nieciekawych emocji konkretnie mnie zdołowała i pozbawiła chęci do kontynuowania seansu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones