PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625832}

Chwała dziwkom

Whores' Glory
6,5 10 996
ocen
6,5 10 1 10996
6,2 4
oceny krytyków
Chwała dziwkom
powrót do forum filmu Chwała dziwkom

mocny dokument!

ocenił(a) film na 9

Polecam, ale męskiej widowni - po komentarzach wnioskuje, że panie nie najlepiej sobie radzą z treścią. Jeśli ktoś lubi dokumenty z ciemnych i mrocznych miejsc to gorąco polecam! Zero narracji, same wypowiedzi bohaterów tego materiału nadają mu autentyczności, chociaż trzeba wziąć poprawkę, że wybrano najostrzejsze przypadki.

ocenił(a) film na 7
cyberczechu

A dlaczego panie miałyby radzić sobie gorzej? Mi osobiście się podobał( jeśli tak można powiedzieć), dobrze zrobiony, nieprzerysowany.

ocenił(a) film na 9
Omfalia

Tak jak napisałem, wnioskowałem po komentarzach. Skoro jednak Tobie się podoba, to dobrze, że to nie bezwzględna tendencja.

cyberczechu

No to chyba w naszym śmiesznym kraju taka tendencja.

cyberczechu

Mam nadzieję ze twoje przypuszczenia jednak się nie sprawdzą, bo jestem kobietą a zamierzam obejrzec ten film- przecież płeć nie powinna tutaj przeważać , to ze jestem kobietą nie znaczy że będęogladać same głupiutkie komedie romantyczne :) Wiem mniej wiecej czego się spodziewac po tym filmie, powiem więcej -cukierkowe klimaty wręcz omijam wolę obrazy mocne i relistyczne, a zarazem prawdziwe.

wilma87

Hahah, śmieszą mnie takie rozkminy - obejrzyj po prostu. Kochana, to co tam jest, to ŻYCIE. Tak samo jak w innym dokumencie tego reżysera- "Śmierć człowieka pracy". Polecam!

ocenił(a) film na 7
cyberczechu

e tam nie radzą sobie z treścią, ja na spokojnie sobie z tym poradziłam chociaż miałam po tym filmie baaardzo silne odczucia wobec tych kobiet, a mianowicie, współczułam im..

ocenił(a) film na 8
cyberczechu

Mocny dokument!
To fakt.
I nie segregujmy czy bardziej dla facetów czy kobiet, ale na pewno :
TYLKO DLA DOROSŁYCH ! ! !
(18+)

cyberczechu

A ja myślę, że co innego ocena filmu, a co innego ocena sytuacji w nim przedstawionej. Kobiety mogą odbierać to silniej, bardziej osobiście - bo to w końcu kobiety są w tym filmie ofiarami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones